Přejít na obsah

Handcrafted by ZRNO


zrno

Doporučené příspěvky

Žádnej pokoj, brachu, jen dávej, dávej...! Na krásný věci vytvořený šikovnýma rukama je dycky tuze příjemnej pohled... Akorát je mi hloupý po každým tvým příspěvku psát, jaká že je to nááádhera... :notworthy:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele a dámský věci se Ti vyplatí? Vím, že chlapi tyhle ručně dělaný věci ocení, ale podle mě průměrná ženská si v 95% vezme radši nějakou módní značku, ideálně, když tam bude do světa třeba řvát "LV". Ale i těch 5%může být zajímavý trh. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele defakto jsi si odpověděl sám 95% veme nějakou modní sračku jako je kors, guess ty co maj prachy a chtěj se předvest před světem vemou třeba zmiňovanej LV a pak je těch 5% co jsou po kvalitě a ruční práci a ty končej když maj prachy u hermes, moynat, peryton ... což jsou ručně šité seriovky a nebo u řemeslníků jako jsem já a nebo mistr Šíma . 

 

Ale s chlapama je jednodužší práce, většinou ví alespoň zhruba co chtěj a jsou schopní si na věc počkat půl roku i dýl. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Vzhledem k tomu, ze 90% veci delam na zakazku tak eshop tak nejak porad oddaluju. Takze jedine na objednavku. A tenhle fullbundstrap se musi delat na miru presne na konkretni hodinky. Staci napsat sz nebo mail . Vic na www.krojzl.com

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...