Přejít na obsah

Sundáváte si hodinky před spaním?


JII.

Doporučené příspěvky

Nemyslím nyní sexuální aktivitu, i když k té se samozřejmě můžete vyjádřit také.

 

 

Sundáváte si hodinky před spaním?

 

Za mě tedy Ano. Ať přijdu domu v jakémkoli stavu, vždy si hodinky sundám. Nikdy se mi nestalo, že bych se v nich ráno probudil.

Upraveno uživatelem JII.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 383
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Návštěvník Snow

Nikdy. Dokonce i když jsem byl po operaci mozku, vyžádal jsem si je hned druhý den. Ačkoliv jsem byl napojený na všemožné přístroje, v každé ruce jsem měl zabodnuté dvě infuze a trčely ze mě různé hadice :( .

 

Edit - dokoce si je i pamatuji. Byl to chronography Omegy, které jsem si koupil, když jsem žil v Západním Berlíně.

Upraveno uživatelem Snow
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sundavam, vetsina mych hodinek jsou automaty. I kdyz to jsou povetsinou hodinky, ktere by udajne mely vydrzet vsechno, tak by se mely na noc sundavat. V casopisech, ktere se zabyvaji hodinkami jsem se uz nekolikrat docetl, ze by je nahly pohyb a naraz ve spanku mohl poskodit. Ja mam nastesti klidne spani, tak bych jim asi neublizil.

 

Ale moje pritelkyne je expert na niceni veci vseho druhu. Minule znicila IWC Fliegerchrono. Utrhla ze zavesu rotor :-) Trpelive milovat a odpustit nebo zabit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já nikdy,nemám :lol2: vrtič a když se náhodou vzbudím tak vím jak dlouho ještě můžu spát.Jo a před spaním vždycky nasvítím tak 30sek. fluorescenci na svých Hamiltonech, to vydrží krásně celou noc sví*** :wub: .Teď čekám na Suma, tak dám X-Windy v noci na druhou ruku.Tak dobrou noc pánové :king:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...