Přejít na obsah

Sundáváte si hodinky před spaním?


JII.

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 383
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Na noc sundávám, nikdy s hodinkama nespím a ani nedělám nic jinýho. Občas jsem hodinky sundával dokonce i dřív. Například v hospodě nebo na báru (abych notně zesláblej utáhnul půlitr levou rukou, protože pravou jsem se držel panáka abych neupad)... a následně jsem je tam nechal. Naštěstí s nákupem dražších kousků tento zlozvyk přestal a já poctivě donesu hodinky až domů. Nicméně ráno je občas hledám. Asi nejkurióznější místo, kde jsem je po takové vydařené spářce našel, byla hruška máslovka - čtvrtá větev cca 4 metry nad zemí. Důsledek hádky s kamarádem, kterej tvrdil, že jeho "škaredky" jsou chutnější... Ovšem hodinky byly pečlivě připnutý na větvi tloušťky mé paže, starostlivě podložené tričkem. Možná taky proto jsem se ráno probudil podřenej jako prase a do pasu nahatej...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dříve jsem si hodinky nechával na ruce i během spánku. Od doby procitnutí (registrace na tomto fóru a nákup nových hodinek) je na noc odkládám na noční stolek, správná poloha, dvojí kontrola před spaním, pěkně aby měly pohodičku.

 

Docela by mě ale zajímalo, jak to máte s otíráním hodinek. Dokáži mnohokrát za den je čistit (kapesník, ručník, čistící utěrka, nebo jen tričko), prostě pořád je musím čistit. Nesnesu náznak upatlání sklíčka, smítko na něm a pod. Dá se to léčit?

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dříve jsem si hodinky nechával na ruce i během spánku. Od doby procitnutí (registrace na tomto fóru a nákup nových hodinek) je na noc odkládám na noční stolek, správná poloha, dvojí kontrola před spaním, pěkně aby měly pohodičku.

 

Docela by mě ale zajímalo, jak to máte s otíráním hodinek. Dokáži mnohokrát za den je čistit (kapesník, ručník, čistící utěrka, nebo jen tričko), prostě pořád je musím čistit. Nesnesu náznak upatlání sklíčka, smítko na něm a pod. Dá se to léčit?

 

Možná již mají něco novějšího :suicide_anim: , ale kdysi to jednoduše odstranila frontální lobotomie .

:death:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dříve jsem si hodinky nechával na ruce i během spánku. Od doby procitnutí (registrace na tomto fóru a nákup nových hodinek) je na noc odkládám na noční stolek, správná poloha, dvojí kontrola před spaním, pěkně aby měly pohodičku.

 

Docela by mě ale zajímalo, jak to máte s otíráním hodinek. Dokáži mnohokrát za den je čistit (kapesník, ručník, čistící utěrka, nebo jen tričko), prostě pořád je musím čistit. Nesnesu náznak upatlání sklíčka, smítko na něm a pod. Dá se to léčit?

 

 

Já to mám podobný, jsem taky takovej Viktor Čistič (Viktor promine :) )

Mám to od mala a obávám se, že s tím moc nenadělám.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...