Přejít na obsah

An Open Letter To IWC, From John Mayer


IzTaPa

Doporučené příspěvky

priserne se to cte - aspon to mohli dat nekomu, kdo ma anglictinu jako rodny jazyk a kdo jim odstrani (krom stylistickych) i ty gramaticke chyby... skoda jen, ze nevime, kdo prezentuje nazor IWC...

 

jinak nam ale nic noveho nerekli - potrebujeme rust a z nadsencu nevyrosteme natolik, abychom dosahli nasich financich cilu...

Souhlasim, vidím to stejně. Už jsem to psal v reakci na ten první dopis. Nicméně to není nic zavrženihodného, kdybych byl akcionář, tak to tímhle směrem tlačím taky. Nadšenci sice odpadnou a půjdou jinam, ale na tržbách se toto vůbec neprojeví. Čínský trh, milovník to karbonu, zlata, F1, celebrit, velkých rozměrů a absurdních cen to dál potáhne nahoru.

A ta amatérsky šroubovaná, hypertrofovaná angličtina plná složitých slovníkových kudrlinek na jedné straně a na druhé straně plná chyb je strašná.

Upraveno uživatelem Hasňa
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 79
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Normalne mi ten list od IWC rozjebal čakry - a to som ho ani nedocital do konca. Zastavila ma veta "the "old" IWC certainly had a certain idiosyncratic charm".. reku ze uz by tych nadavok stacilo.

 

nabeton tam bol podpis Dr. Herrmann Masturbermeister, Direktor Media Marketing ale nejaka osvietena hlava to pred releasom anonymizovala

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Normalne mi ten list od IWC rozjebal čakry - a to som ho ani nedocital do konca. Zastavila ma veta "the "old" IWC certainly had a certain idiosyncratic charm".. reku ze uz by tych nadavok stacilo.

 

nabeton tam bol podpis Dr. Herrmann Masturbermeister, Direktor Media Marketing ale nejaka osvietena hlava to pred releasom anonymizovala

 

nekdo nemecky mluvici to byl urcite... ta vetna skladba ma jasne nemecke prvky :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

O věcech které nezměníme snad taky můžem mluvit, ne? Pojmenovat je, analyzovat. Ani on si jistě nemyslí, že IWC teď hodí všechny karbonové kraviny a Ingy tourbillon do stoupy. Ale jeho pozice aspoň zajistila, že se ta diskuze dostala do širšího povědomí. Je to očividně fanda do hodinek a napsal, co má na srdci. Prostě sympaťák. Včera jsem nicméně v kšeftě zkoušel jeho signature series Martinku a byla úplně hluchá a plochá. Vedle toho stala Gibson Hummingbird Pro za poloviční cenu a byla tak desetkrát lepší. Ale to není až tak jeho chyba.

Upraveno uživatelem Hasňa
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No vidis, on v hudobnom svete robi to iste co sa deje v hodinkovom svete. On tiez prepozicia svoje meno nejakemu vyrobku a cuduje sa "celebritam" zapoziciavajucim svoje meno hodinkam a firme IWC ze vyuziva celebrity na prezentaciu... A preco? Lebo za to dostal dobre zaplatene.

Jeho list a cele Hodinkee mi niekedy pride tak trochu pozerske. Ale to je len moj nazor a chapem, ze niekto iny to cele moze vidiet uplne inak.

Upraveno uživatelem jankoxxx
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ale no... 

no tak mala rodinna firmicka to neni, ci? treba krmit tie hladne hodinarske krky a nechcem vediet kolko tam maju sikovnych pisalkov co odpovedaju na ufnukane listy rozmaznanych celebritnych zakaznikov..

 

Jankovi sa všetko väčšie od sediaceho psíka zdá moloch :)

Ze ty si sa minule "nestihal" stretnut lebo si sa bal? Instanta nepocuvaj, ja som slusne vychovany chlapec :cheers:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

IzTaPa: Však jasně. V tom nemáme žádný spor. A taky jsem psal, že finanční cíle nejsou žádná zavrženíhodná motivace k podnikání. A já mám tu svobodnou možnost takové produkty vznikající bez ohledu na jiné faktory prostě nekupovat. Pohoda. Jen ten prvotní dopis toho drnkálisty já prostě nevidím tak cynicky.

Upraveno uživatelem Hasňa
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...