Přejít na obsah

An Open Letter To IWC, From John Mayer


IzTaPa

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 79
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Ano, podle tebe. To je samozřejmě v pořádku. Ale nemají všichni ruku jak párátko, to za prvé a za druhé tyhle sedí na ruce 19 cm naprosto přirozeně a oblekově, což je dáno tvarem a délkou nožek. Zkoušel jsem celozlaté a byly ideálně velké na mou ruku. Moje Damasko DK101 s 42 mm dělají na ruce větší a mohutnější dojem, než tyto Schaffky. Nehledě k tomu, že Portuguese nejsou žádné čistokrevné oblekovky, ale casual univerzálky s celkem sportovním původem. Takže tolik k tomu "nemůžou" a "naprosto mimo".

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

Ano, podle tebe. To je samozřejmě v pořádku. Ale nemají všichni ruku jak párátko, to za prvé a za druhé tyhle sedí na ruce 19 cm naprosto přirozeně a oblekově, což je dáno tvarem a délkou nožek. Zkoušel jsem celozlaté a byly ideálně velké na mou ruku. Moje Damasko DK101 s 42 mm dělají na ruce větší a mohutnější dojem, než tyto Schaffky. Nehledě k tomu, že Portuguese nejsou žádné čistokrevné oblekovky, ale casual univerzálky s celkem sportovním původem. Takže tolik k tomu "nemůžou" a "naprosto mimo".

Muj prispevek byl k letosnim modelum s decentralni vterinovkou na 6. Chapu, ze velikost prizpusobili stroji, ale i tak je to podle me mimo. Denne potkavam typky, ktery nemuzou narvat svoje hodinky pod manzetu, takze asi tak... Jo a kulata datumovka na 6 je vylozene hnusna :)

Upraveno uživatelem redd
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chlapi, přece kurňa nikdo nemůže pochybovat, že to v IWC mají dobře rozmyšlené, jsou to profi ostřílení a úspěšní marketéři. Dokonce jsme si jist, že prodejně mají úspěch. Ale to nekritizuju. Kritizuju, že, aby ten krátkodobý úspěch dosáhli, obětovali to, co je celá desetiletí dělalo IWC (nemyslím mechanickou kvalitu, ale filozofii, estetiku) a zkouší se stát nóbl módním brandem ála Hublot ( jeho marketingová strategie je perfektní, vzorná a úspěšná, ale kurňa né pro machry hodináře z IWC !!). To, že jim ten fensy stajl zatím podle mne ani moc nejde, zas není předmětem mojí kritiky - to časem jistě zvládnou, ale já ( a jak tomu rozumím, i Mayer) chceme prostě IWC - ne to starý dobrý, ale současný skvělý IWC. Jestli jsem tedy ten článek Johne Mayera dobře pochopil, a nezakrývám, souzní s mým názorem, tak jde o východiska toho rozmýšlení

 

 

K aktuálním steskům dvě ilustrační otázky -  hele schválně, kdo myslíte, že chce nosit dnešní IWC pod manžetou ? Myslíte, že dnešní IWC chce, aby je lidi nosili pod manžetou ? Odpovězte, prosím.

Upraveno uživatelem cigi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Muj prispevek byl k letosnim modelum s decentralni vterinovkou na 6. Chapu, ze velikost prizpusibili stroji, ale i tak je to podle me mimo. Denne potkavam typky, ktery nemuzou narvat svoje hodinky pod manzetu, takze asi tak...

Však ty, co jsem postnul já, mají taky 43. Že lidé často nosí k obleku moc velké hodinky naprosto nezpochybňuji. Nicméně tohle nejsou ani oblekovky, ani nejsou přehnaně velké, či masivní. Pod manžetu s manžetovými knoflíky by se mi vlezly úplně v pohodě. Ale hlavně by mi slušely k džínám a casual košili.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cigi, uprimne, pod manzetou je nosit nechci. Mozna proto mi ta soucasna modelova strategie neprijde az tak mimo. Ja jsem vlastne asi cilovka soucasne produkce. I kdyz si k tomu dojdu sam bez krasne Cate v Portofinu. No, cilovka az na vysi konta, haha...

Upraveno uživatelem bandicoot
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Z nových modelových řad byli v rozpacích tak trochu i prodejci... Ale prachy jim asi jedou, no. Víc to bude možné zhodnotit až za několik let, u něčeho možná už dřív (schválně by mě zajímalo, jak se nový AT ve světě prodávají).

 

No a ten dopis, to je především výborný PR pro Hodinkee. Aneb jak těžit z toho, že se kámošíš s celebritama.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

... a jak celebrity sbíraj hodinky :D :D   Na tom něco bude.

 

Zkus krátší levý rukáv, bandi :D :D  - hele mám nápad - chronomag košile !!! To bych mohl rozjet - jdeš do toho, jako financiér ?? Zkušební serii rozjedem zde, jako limitku. Uživatelský feedback přijde vhod. Zkusíme to dát i na hodinkee, atd.... kytaristům možná přijdou taky vhod.......

Upraveno uživatelem cigi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mám dojem, že hodinky jakékoli značky (nejen IWC) nechce pořád pod manžetou nosit většina z nás, ne? Vždyť na ně přeci chci vidět, abych se mohl pokochat ;-))

 

I když zrovna dneska se mi pod manžetu občas schovaly, ale jen občas  :clap: jo, vím, že to nejsou zrovna čistokrevné oblekovky, ale mně se prostě líbí... 

 

 

post-30661-0-39330500-1421943462_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

chronomag košile v praxi. Kdo chce universál, může řešit přehnutím a zajištěním dodávanou  kancelářskou sponkou ve zvolené barvě ( doporučuji v barvě košile) s distinguovaným logem. :)

Upraveno uživatelem cigi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...