Přejít na obsah

Černé Prim sport II


Doporučené příspěvky

Inspirován fotkami v prim vláknu mne napadlo, že by nemusely být tyto černé sporty tak docela k zahození. Samozřejmě mluvím o černém pouzdru, černém ciferníku, na pěkném hnedém patinovaném řemenu s bílým prošitím :-).

Je to taková úvaha s tím, že bych znal názor, popř. nápady ostatních. Třeba by se dalo vymyslet i něco s cifrem (třeba nějaký zaměřovač nebo tak..).

Pokud by byl zájem, bral bych to na pohodu, nikam bych to nehonil.

Upraveno uživatelem p3k
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 55
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Tak jsem vznesl pro mne podstatný dotaz v Eltonu. Loni mne poslali do háje, že to nejde. Tak jsem našel důkaz, že to jde a uvidíme. Co se týče specifikací (včetně lunety), to je podružné a navíc to opravdu mám vymyšlené. Dojde-li k realizaci, tak to bude systémem zde již ověřeným praxí. Dojde k výběru potenciálních zájemců a poté diskuze opustí veřejný prostor. Jinak se to zase z nějakých důvodů rozstříští a zanikne jako většina veřejných LE projektu zde.

Každopádně rozjednané v Elonu to mám už od loňska a realizace jestli, tak druhá polovina roku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je výzva ! :)

Lamička s ní o tom mluvil někdy v září, kdy jsme ještě neměli pořádně koncept Liberty, ale chtěli jsme něco z bronzu a protože jsme nejpve uvažovali pouzdro soudeček a styl PSII, tak první na ráně byl Elton. Přesně už nevím, proč jsme od toho upustili, jeslti díky touze mít něco echt vlastního, nebo jestli výroba z bronzu PSdvojek byla za nesmyslný prachy.

Jak se tady Jarda vyjeví, určitě ho to chladným nenechá a podělí se ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Lamička s ní o tom mluvil někdy v září, kdy jsme ještě neměli pořádně koncept Liberty, ale chtěli jsme něco z bronzu a protože jsme nejpve uvažovali pouzdro soudeček a styl PSII, tak první na ráně byl Elton. Přesně už nevím, proč jsme od toho upustili, jeslti díky touze mít něco echt vlastního, nebo jestli výroba z bronzu PSdvojek byla za nesmyslný prachy.

Jak se tady Jarda vyjeví, určitě ho to chladným nenechá a podělí se ;-)

To by bylo fajn ? uvidíme co s tím :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prosím, berme toto vláko na pohodu, určitě je dost času na jekékoliv podmínky.

Co se týče materiálu pouzdra, bude úspěchem, pokud se vůbec s eltonem půjde domluvit.

Zbytek může zůstat pouhou představou. Nechci Elton podceňovat, ale ani přeceňovat.

 

 

Ještě si dovolím upozornit, že jsem toto vlákno zakládal kvůli úvaze nad možností udělat černé pouzdro, nikoliv bronzové.

Upraveno uživatelem p3k
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prosím, berme toto vláko na pohodu, určitě je dost času na jekékoliv podmínky.

Co se týče materiálu pouzdra, bude úspěchem, pokud se vůbec s eltonem půjde domluvit.

Zbytek může zůstat pouhou představou. Nechci Elton podceňovat, ale ani přeceňovat.

 

 

Ještě si dovolím upozornit, že jsem toto vlákno zakládal kvůli úvaze nad možností udělat černé pouzdro, nikoliv bronzové.

soráč, no, měl jsem napsat:"Rád bych ti na to něco napsa,l milý Jarette, ale předmět ani název tohoto vlákna se s tvým návrhem nesetkávají, takže soráč, ale nic ti na to nenapíšu a nechám si to pro sebe.."? Vim jakej je název vlákna, když tu byla zmínka a mi to s Eltonem řešili, tak jsem měl chvilkový záchvat ochoty a sdílnosti a podělil se, no

 

sem se urazil:

jarette už sem nic nepiš, pls, uděláme si SZ ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Omlouvám se, že hrobařím limitku hned v zárodku:

 

Černé prim sport II 45 Q HIPPO mám právě na ruce, matné černé PVD. Po letech nošení bez problémů, jen běžné opotřebení podobné například pískovanému nerezu. Jen na samotinkých hranách je to samosebou víc vidět, ale to se umatlá. Celkově milé překvapení. Jen prý ty kusy, co opravdu sloužily v poušti, dopadly zle - dle očekávání, řekl bych.

 

Bronzové prim sport II zejména s ciferníkem humberto by tedy byly ke krátkým rukávům milé oživení mého arzenálu, to teda  jo !! Mám 3 poznámky: 

- elton už mi jednou napsal, že bronz NE.

- kdo nakoupí, vyzkouší, zprototypuje a pak vybere druh bronzu - je jich myslím kvanta, tuhle práci určitě elton neudělá zadarmo

- plastová luneta a 36mm zůstane vždy bolístkou (platí pro všechny kovy)

- bronz je  OT

Upraveno uživatelem cigi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

soráč, no, měl jsem napsat:"Rád bych ti na to něco napsa,l milý Jarette, ale předmět ani název tohoto vlákna se s tvým návrhem nesetkávají, takže soráč, ale nic ti na to nenapíšu a nechám si to pro sebe.."? Vim jakej je název vlákna, když tu byla zmínka a mi to s Eltonem řešili, tak jsem měl chvilkový záchvat ochoty a sdílnosti a podělil se, no

 

sem se urazil:

jarette už sem nic nepiš, pls, uděláme si SZ ;-)

 

Ten bronz je určitě dobrý nápad, možná by se to mohlo vyvíjet paralelně s černými, takže kliďo pokračujte.. :cheers:

 

Omlouvám se, že hrobařím limitku hned v zárodku:

 

Černé prim sport II 45 Q HIPPO mám právě na ruce, matné černé PVD. Po letech nošení bez problémů, jen běžné opotřebení podobné například pískovanému nerezu. Jen na samotinkých hranách je to samosebou víc vidět, ale to se umatlá. Celkově milé překvapení. Jen prý ty kusy, co opravdu sloužily v poušti, dopadly zle - dle očekávání, řekl bych.

 

Bronzové prim sport II zejména s ciferníkem humberto by tedy byly ke krátkým rukávům milé oživení mého arzenálu, to teda  jo !! Mám 3 poznámky: 

- elton už mi jednou napsal, že bronz NE.

- kdo nakoupí, vyzkouší, zprototypuje a pak vybere druh bronzu - je jich myslím kvanta, tuhle práci určitě elton neudělá zadarmo

- plastová luneta a 36mm zůstane vždy bolístkou (platí pro všechny kovy)

- bronz je  OT

Cigi nechceš tu dát fotku?? Pro inspiraci i pro odborné zkoumání?

 

 

,

Upraveno uživatelem p3k
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...