Přejít na obsah

Černé Prim sport II


Doporučené příspěvky

Mněl jsem černé dvojky naplánované do posledního detailu, ale po posledních zkušenostech se mi do toho moc nechce. Třeba časem vychladnu. Nech tomu čas. Jestli do toho půjdu, tak to za Á bude pecka a za B bude běh na dlouhou trať.

cerne dvojky by boli fajn :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 55
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Tak jsem vznesl pro mne podstatný dotaz v Eltonu. Loni mne poslali do háje, že to nejde. Tak jsem našel důkaz, že to jde a uvidíme. Co se týče specifikací (včetně lunety), to je podružné a navíc to opravdu mám vymyšlené. Dojde-li k realizaci, tak to bude systémem zde již ověřeným praxí. Dojde k výběru potenciálních zájemců a poté diskuze opustí veřejný prostor. Jinak se to zase z nějakých důvodů rozstříští a zanikne jako většina veřejných LE projektu zde.

Každopádně rozjednané v Elonu to mám už od loňska a realizace jestli, tak druhá polovina roku.

Pokud se do toho dáš, dej mi vědět.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dobře, nafotím to až se k tomu dostanu, jak to dneska vypadá, jak píšu, pro mne zcela uspokojivé skoro až krásně zestárlé.

 

doplním ještě svoje poznámky o návrh řešení - šel bych do těhle PS 45Q, PVD pouzdro, bronz luneta a korunka:

- prim to má k dispozici

- quartz strojek je kvůli dlouhým ručkám nutno vzít ronda swiss made - 7 jewels !!!! :D

- luneta i korunka, když to zahapruje, je vyměnitelná, luneta a korunka taky nejvíc trpí

- objedeme mnou zmíněné slabiny PSII

- velkost - průměr pouzdra bez lunety a korunky je 43mm, luneta má průměr 45mm - je plnohodnotná, uložená asi na kuličkách

- safír !!!

- tehdy byla cena velmi hýčkajících 10 litrů

- quartz je innnnnnnnnn :D

Upraveno uživatelem cigi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ať se v Eltonu chytí za nos, udělají PS II all black, nesprasí to jak cestáři dálnici u Ostravy, Ondra na to nalátá vintage hnědý řemen čermě prošitej s bund podložkou a tahám šrajtofli z kapsy

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem vznesl pro mne podstatný dotaz v Eltonu. Loni mne poslali do háje, že to nejde. Tak jsem našel důkaz, že to jde a uvidíme. Co se týče specifikací (včetně lunety), to je podružné a navíc to opravdu mám vymyšlené. Dojde-li k realizaci, tak to bude systémem zde již ověřeným praxí. Dojde k výběru potenciálních zájemců a poté diskuze opustí veřejný prostor. Jinak se to zase z nějakých důvodů rozstříští a zanikne jako většina veřejných LE projektu zde.

Každopádně rozjednané v Elonu to mám už od loňska a realizace jestli, tak druhá polovina roku.

 

Pokud se do toho dáš, dej mi vědět.

 

Jsem jedno velke ucho... :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ať se v Eltonu chytí za nos, udělají PS II all black, nesprasí to jak cestáři dálnici u Ostravy, Ondra na to nalátá vintage hnědý řemen čermě prošitej s bund podložkou a tahám šrajtofli z kapsy

s tím nejde nesouhlasit, ale mám obavy, že je to při pohledu na Elton virtuální realita,

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...