Přejít na obsah

Mühle-Glashütte 29er Big


McStinger

Doporučené příspěvky

Ťah je fajn, podľa mňa sa im podaril. Posledná séria s "levitantom" ja na nie zrovna vhodne zvolenom čiernom triku, musel som urezať spodok, nech tam nie je bordel. Pôvodne som ich sem ani nechcel dávať, ale ako dokumentačné snáď neurazia. Tieto s ťahom dtto.

 

post-957-0-52855300-1422654063_thumb.jpg post-957-0-23680400-1422654058_thumb.jpg post-957-0-55644200-1422654069_thumb.jpg post-957-0-07611700-1422654054_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ten tah vypadá skvěle. Jak jde krásně vyfotit i "obyčejný" tah :clap: :notworthy:

 

Ďakujem za podporu, pochvala poteší. Alebo aj kritika. Trochu je táto one-man show za posledný týždeň nudná, takže ešte jedno foto a pôjdem radšej niekam len tak tliachať, to nežerie toľko času.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tah je fakt pěkný. Poslední foto je fajné, já více preferuji BW, takže díky za jiný pohled. Škoda že nejsi z Prahy, rad bych si je ošahal;) V Bratislavě jsem byl naposledy cca před půl rokem, vynikajíci veliká pivnice v centru- vlastní pivo a hladně jídlo fajn a taky plno. Pak jsme testovali Rychtára a to už byla větší potíž;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Krásný fotky perfektních hodinek, klobouk dolů :notworthy: Řekni, nosíš ty je vůbec? Vždyť jsou po dvou letech jak z krámu...

 

:) nosím, ale pravda je, že nie moc často. Nejakú tú vlásočnicu majú a pred fotením som ich ako-tak vyčistil.

 

Tah je fakt pěkný. Poslední foto je fajné, já více preferuji BW, takže díky za jiný pohled. Škoda že nejsi z Prahy, rad bych si je ošahal;) V Bratislavě jsem byl naposledy cca před půl rokem, vynikajíci veliká pivnice v centru- vlastní pivo a hladně jídlo fajn a taky plno. Pak jsme testovali Rychtára a to už byla větší potíž ;)

 

Hmm, BW som snáď nikdy na digi neskúšal. Si mi nasadil chrobáka, tak som sa trochu ešte pohral, aj keď nie čisto BW. Je to už trochu mimo, radšej fotím skôr dokumentačne, so zdôraznením detailov, ktoré oko moc v reále nepoberie.

 

post-957-0-20432500-1422745410_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...