Přejít na obsah

Sraz Chronomagu - Brno


mrakodrap

Doporučené příspěvky

Brňák sem a hodinky i pivo mám rád :D takže taky nejsem proti, ale chtělo by to něco, co bude aspoň zhruba vyhovovat všem. Už sem párkrát na srazu zaznamenal stížnosti na úroveň prostředí a služeb. Já osobně nějak extra náročnej nejsem, ale chtělo by se to na něčem shodnout. Jen aby někde ještě bylo místo. Jestli teda vůbec bude víc zájemců.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja jsem to blbe pochopil a pojal jsem podezreni, ze me chces dnes zachranit od individualniho popijeni, ktere pry konci alkoholismem...nebo jim alkoholismus zacina...nebo tak nejak. Kazdopadne jsem reagoval na nabidku predlozenou nekomu jinemu ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nicolas# Jasný ;) však někdy klidně mužem zajít, ale dneska už to nedám.

Snad se to ještě zvrhne na tu vánoční "alko" besídku. :D

Prostě stanov nějaký termín a uvidíš, kolik lidí se k tomu přihlásí. Pokud nás bude dostatečně málo, dalo by se to ještě před vánoci zorganizovat.

Ale pro 20 lidí už se bude rezervace shánět hodně těžko. Spíš bych navrhoval stanovit termín někdy v půlce ledna.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Rád se konečně seznámím s "brněnskou větví", pokud mi budete někdo schopen sdělit co je "rozumná úroveň prostředí a služeb" mohu se pokusit zeptat známých-provozovatelů, jestli by rezervace mohla nebýt limitem (leden je lepší než nic, ale nepatřím mezi lid, co plánuje takové věci na měsíce dopředu)..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Popravdě úplně nevím, jestli se mi to chce zaštiťovat.

Nevadí mi řešit věci kolem, ale nerad bych pak slyšel, že to stálo za ... a že to mělo být jinak. Celkem nevděčná role.

Nicméně pokud se má něco konat, začal bych tím, jestli to chcem zkusit ještě do Vánoc, nebo po ???

Jestli do, tak připadá v úvahu asi jedině pá 15.12. a pá 22.12.

Těžko říct, jak to ale bude s místem.

Je nás tu dost, tak to mužem dát dohromady společně.

Kdo by chtěl do Vánoc, rovnou pište, který z termínu raději a pak se případně pokusíme sehnat místo. Určitě tu budou i lidi, kteří třeba mají možnost místo zajistit.

Uvidíme. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co jde o termín, tak mě osobně je to celkem jedno, jen v týdnu jde většina lidí další den ráno do práce. Proto mi přišel pátek lepší. Chtěl jsem jen, aby se to tady hlavně trochu rozhýbalo a začla debata. Takže klidně i v týdnu když to bude vyhovovat.

Zatím se teda moc lidí ale nevyjádřilo. Tak jestli vůbec bude zájem. Případně to bude minisraz.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...