Přejít na obsah

Sraz Chronomagu - Brno


mrakodrap

Doporučené příspěvky

Tak rezervačka nakonec Butchers od 18:00 na Chronomag, Monte Bu je plná, ještě mě napadla celkem nová restaurace Liquid Bread, protože tam mají takový velmi příhodný místo/salonek - je to v patře nad lokálem, ale otevřený do hospody, takže je to dostatečně bezpečně separované od lidí kvůli hodinkám, ale ne zas tak, aby byl člověk jak v kukani. Bohužel mě několik posledních interakcí s obsluhou tohoto podniku moc nepřesvědčilo a druhý problém je parkování...

 

Termín před Vánocema holt není nic extra, byli bychom na stejným místě jako vždy, ale další 2 stoly tam budou obsazený :/ Pokud by to byl problém a měl by někdo nápad na jiný místo, jsem domluvený, že to případně zrušíme...

 

Butchers od 18:00 na Chronomag

1. Lamiczka
2. Denjl
3. Foldes
4. ensi
5. Míra
6. HonzaS
7. Radek124
8. Wrch
9. Funthom 95
10. pokud teda nejste prahofobní - dr.sphinx
11. brownwld - zatim 50/50
12. skalis

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Budu mít nejspíš nějaké vyřizování ve Vídni ve čtvrtek, tak uvidím, jak se to protáhne.

 

Butchers od 18:00 na Chronomag

1. Lamiczka
2. Denjl
3. Foldes
4. ensi - 50/50
5. Míra
6. HonzaS
7. Radek124
8. Wrch
9. Funthom 95
10. brownwld - zatim 50/50
11. skalis

12. Zdeneli

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ještě dodatečně jednou díky za opět fajn setkání. Trochu mě mrzí, že jsem musel běžět tak brzo, došel pak ještě někdo?

 

A pro ty co se divily těm rolexům, jak jsem říkal, celý příběh jsem už tehdy psal na fóru zde

http://forum.chronomag.cz/index.php?/topic/74465-neuvěřitelné-příběhy-s-dobrým-koncem/?p=1961473

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
  • po měsíci...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...