Přejít na obsah

Sraz Chronomagu - Brno


mrakodrap

Doporučené příspěvky

Zamluvil jsem stůl u Johna Silvera, Brno, Dusíkova 7 (nad Lesnou směrem na Soběšice po levé ruce) na 3.8. v 19.00 pro 15 lidí s tím, že počet stačí dopřesnit cca 4 dny předem.

Doufám, že tam nebudu sám s Falkkonem. Bez Falkkona se tam nedostanu ani já.

 

:lol:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zamluvil jsem stůl u Johna Silvera, Brno, Dusíkova 7 (nad Lesnou směrem na Soběšice po levé ruce) na 3.8. v 19.00 pro 15 lidí s tím, že počet stačí dopřesnit cca 4 dny předem.

Doufám, že tam nebudu sám s Falkkonem. Bez Falkkona se tam nedostanu ani já.

Neboj,pokud neumřu sešlostí věkem :thumbsup_anim: ,nebo se nezabiju na motorce,nebo v letadle,tak tam budu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

3. srpna bych snad už měl být v Kocourkově a nejspíš budu potřebovat trochu prohnat auto kvůli testování, takže bych to spojil a také bych se zastavil. Mohl by mi někdo doporučit nějaký rozumný hotel poblíž pro případ, že by se to protáhlo a nechtěl bych se vracet?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

3. srpna bych snad už měl být v Kocourkově a nejspíš budu potřebovat trochu prohnat auto kvůli testování, takže bych to spojil a také bych se zastavil. Mohl by mi někdo doporučit nějaký rozumný hotel poblíž pro případ, že by se to protáhlo a nechtěl bych se vracet?

 

To bude vědět Nightingale, ale nevím, nevím, jestli tam poblíž něco je. Jinak v Brně je samozřejmě hotelů a penzionů mrak.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...