Přejít na obsah

Hamilton Spirit of Liberty Auto H42415731


Doporučené příspěvky

Na štědrý den jsem objednal a v pátek si vyzvedl tyto krásné hodinky  :)

 

Chtěl jsem něco do 20k a vzhledem k mému retro vkusu a tomu, že nejvíc nosím seamastery na kovovém náramku, hledal jsem něco elegantnějšího na kůži.

 

Ostřil jsem na (pro mě) méně profláknuté značky (Hamilton, Bulova, Ebel, Zodiac,..)

 

Hodinky mají krásné masivní 42mm pouzdro, safír, průhledné dýnko, 80h ETA, datum, hacking, ruční nátah, 50m WR, nápis "without liberty life is misery", nápisy Hamilton na vnitřku řemínku, sponě, rotoru, ciferníku a logo H na korunce.

 

na co si musím zvyknout, je že je (na rozdíl od mých předchozích) volný kus řemínku vevnitř a ne z venku. Řemínek je také u uchycení silnější a i když jsem ho přemlouval, stále není vytvarovaný přesně na mou ruku.

Datum se začne překlápět někdy kolem 23:30 a finální překlopení doprovázené cvaknutí je hotové pár minut před půlnocí (nevím, jestli to není vada..)

V rámci záběhu jsou na tom tak +10 vteřin denně.

Rezervu jsem zatím nekontroloval, ale ve středu ráno je plně natáhnu a odložím (na hory beru Seika) a jsem zvědavej, jestli pojedou v sobotu odpoledne, až se vrátím.

 

Ano, foťák stále nemám, radši kupuji hodinky :D

 

Děkuji personálu Carollina za perfektní přístup, trpělivost a komunikaci jak při osobním setkání tak při mých sms dotazech. (pro hodinky jsem si šel na ruce s  JLC memovox, a dostal jsem JLC 2013 yearbook ve formátu A3 a pár starších čísel watch magazine) ps.

 

Jo a ještě jsem stihnul cenu a slevu před zdražením  :clap:

Spokojenost!

 

 

post-20646-0-96436000-1421707299_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak po návratu z hor hlásím, že rezerva nátahu je 80hodin a 2 minuty!  :notworthy:

 

nápis na řemínku se mi líbí. Je to nezvýklý a zajímavý - tetování hodinek :lol2:

 

V týdnu jdu za kámošem něco nafotit ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsou opravdu krásné! Líbí se mi to logo (starší nebo nové?) s tím Hamiltoňáckým erbem. Nápis na řemínku je zajímavým zpestřením no a ta rezerva 80 h je fantastická. Musím říct, že značka Hamilton je mi čím dál tím sympatičtější. Jinak s tím překlopením data to mám na těch svých nových Hamiltonech úplně stejně a jak mi bylo řečeno, je to v pohodě. Ale taky mě to trochu zarazilo, že to překlaplo ještě pár minut před půlnocí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...