Přejít na obsah

Combat B24 Carbon 43mm


Vit

Doporučené příspěvky

Čeká mě výměna pilotek, takže když jsem na ně kouknul, měl jsem jasno. 43mm je ještě přijatelné, i když u mě už silně na hraně. Ovšem ta myiota to zazdila, ta mi do bydliště nesmí. Tak zas nic. Ale jsou to krásné plesnivky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Čeká mě výměna pilotek, takže když jsem na ně kouknul, měl jsem jasno. 43mm je ještě přijatelné, i když u mě už silně na hraně. Ovšem ta myiota to zazdila, ta mi do bydliště nesmí. Tak zas nic. Ale jsou to krásné plesnivky.

 

Proč? Mám ji v B19 a patří k mým nejpřesnějším kalibrům.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myota v pohodě, ale poslední "carbon pozdro", co jsem viděl na mě bohužel nepůsobilo vůbec dobře (něco jako blběji opracovatelný plast) takže těžko říct.

 

Snažím se zjistit co stojí za názvem carbon.

Zatím nevím, co si pod tím mám představit.

Jako člověk, který se zabývá plastovými díly předpokládám, že půjde o uhlíková vlákna rozptýlená v nějaké polymerní matrici (PA?, PA6?, ..), ale to je jen má doměnka.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Snažím se zjistit co stojí za názvem carbon.

Zatím nevím, co si pod tím mám představit.

Jako člověk, který se zabývá plastovými díly předpokládám, že půjde o uhlíková vlákna rozptýlená v nějaké polymerní matrici (PA?, PA6?, ..), ale to je jen má doměnka.

Něco takového to pravděpodobně bude, uvnitř "kostra" z titanu, ať se to dá zašpuntovat a je to.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jj, ten titan tam přímo píšou.

 

Jestli se nepletu, tak některé miyoty mají za standard sekání sekundovky, jak je to konkrétně u 9015 přímo nevím, ale 8215 určitě seká.

 

Nemám miyotí řady nastudované, ale neznamená ta 9 na začátku vyšší level?

Mám 9015 v LumTec B19 a jsem s ním spokojený. He hezký a rotor chodí až neuvěřitelně volně (ve srovnání s ETou 2824).

Přesnost je také slušná (každý řádek se odpovídá celotýdennímu měření):

 

      

post-1538-0-64131200-1421950327_thumb.jpg

Upraveno uživatelem Vit
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...