Přejít na obsah

GLYCINE Combat SUB


Návštěvník maxipesfik

Doporučené příspěvky

  • po měsících...
  • po 2 týdnech...

Pro mě Štajny nabízí o něco víc za úplně jinou cenu.

 

Tahle věta mě celkem oslovila, tak jsem vlezl na chronoshop mrknout na to. Na první stránce na mě vybaflo ze dvanácti nabízených hodinek hned devět pseudofíků. Tohle se u glycek najít nedá, v tom máš pravdu. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To nevím, ale zase se mi líbí, že na mě nekukají z každé ruky, protože Glyciny jsem okolo sebe moc neviděl .Jinak ten model co jsem uváděl má antireflex , vodotěsnost 200 a stály 12 K rok staré, tak to taky není moc .. 100 lidí ..100 chutí .  No, ale teď  jsem stejně na vlně Longines . Však to znáte. Pořád hledám ty definitivní :lol2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

Kdyz jsem v 08/2014 kupoval svoje prvni svycary, rozhodoval jsem se mezi Glycine Combat SUB (konr. zelena varianta na kovovem tahu), a Longines HC. Volba padla na LHC. Kazdopadne Glycine fandim a koutkem oka pokukuju po jejich nabidce, libi se mi...

Vzpominam si, ze tehdy jsem byl pro ty zelene combaty natolik rozhodnuty, ze jsem si kvuli nim koupil predem dve zelene kosile. :rolleyes: 

Upraveno uživatelem Lakerss007
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Moje celkem nedávná akvizice :-).

 

Combat Sub 2-Tone Blue

post-38075-0-43681000-1454338481_thumb.jpg

 

Nikdy jsme nebyl na zlatou natož na bicolor, ale u těhle se mi to vysloveně líbí

post-38075-0-81196300-1454338502_thumb.jpg

 

Hrátky s modrou při změně světla

post-38075-0-69202300-1454338529_thumb.jpg

 

post-38075-0-10468500-1454338600_thumb.jpg

 

post-38075-0-39471500-1454338571_thumb.jpg

 

Velká radost, první, které na chvíli dokázaly dostat z ruky Revue Thommen Professional Diver na denní nošení.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jsem z nich nadšený ne jen z toho jak vypadají , ale i z přesnosti + 4s/24 hodin .Už jsem jim dal i zátěžový test s otřesy a opravdu spokojenost .Jen lunetu bych bral keramickou, ale když jsem se pokoušel přes výrobce něco sehnat, tak mi bylo sděleno, že používají jen hliníkovou :-(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

JJ, fotky pěkné.

Jak mi Combaty bez čísel 1-12 přišly takové nijaké, tak když na to koukám, tak jsou fakt pěkné :)

No vidíš, a mě se ta verze s čísly 1-12 kolem dokola a rolex-like hodinovkou nelíbí. Když čísla, tak 3,6,9 a 12 max.

 

Já jsem z nich nadšený ne jen z toho jak vypadají , ale i z přesnosti + 4s/24 hodin .Už jsem jim dal i zátěžový test s otřesy a opravdu spokojenost .Jen lunetu bych bral keramickou, ale když jsem se pokoušel přes výrobce něco sehnat, tak mi bylo sděleno, že používají jen hliníkovou :-(

Moje zatím dělají něco málo přes 5 sekund plus za den. Velká spokojenost.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...