Přejít na obsah

Orient Bambino - informace, modely, zkušenosti


AndyAaron

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 1,1tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Nepotřebuju další hodinky. Nemám rád datum na hodinkách. Nemám rád bílý ciferníky. Nemám rád kožený pásky. Nelíbí se mi jméno. Nelíbí se mi logo. Dyť ani nejsou pořádně vodotěsný! Ne, fakt ne. Nebudu se na ně ani koukat na netu. Ani si o nich číst. 

 

No, a takhle to dopadlo! 

 

Fakt jsem to tak nechtěl. Přísahám!

 

Jo, jo, už jsou objednaný a nemůžu se dočkat, až dorazí :clap:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Jak jsem se Orientům dlouho bránil, tak musím uznat, že jsem velmi příjemně překvapen. Nosí se fantasticky, vypadají k formálnějšímu oblečení výborně, verze dva má hacking a manuální nátah, což je super. Ani jedno ale moc nevyužívám, protože se mi za těch 14 dní nezastavily, neb je střídám s ostatními hodinkami a co se hackingu týče, tak ty mrchy dělají na ruce + 1s/d, na dýnku pak +6s/d, což je naprosto fenomenální. Sice je to štěstí na kus a po záběhu se to může změnit, ale fakt mě to příjemně překvapilo. 

Na druhou stranu řemínek je dost tuhý a vzhledem k rozměrům je dost obtížné sehnat náhradu, ale i to se dá vyřešit. Až mi dorazí již objednaný řemen, ještě dokoupím motýlovou sponu. Otázka na zkušenější - není motýlková spona spíše kontraproduktivní, nekazí to celkový nízký profil Bambin, vhodný do košile a saka?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, tak po neúspěšném prodeji jsem na Bambína nahodil po zimě zbylý tmavě zelený nylon strap z mých druhý Seiko, a .... znova jsem jim přišel na chuť. Hned jsou v mých očích mnohem nositelnější ( ten alá krokodýl je dělal takové moc upjaté) a méně formální ( pro mě plus).  

post-39767-0-08122500-1525204917_thumb.jpg

post-39767-0-06355000-1525204923_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Tak to vypada, ze Orient chce vytriskat ze jmena Bambino co nejvic. Na svete je dalsi verze.

post-5997-0-94925300-1527975074_thumb.jpg

 

post-5997-0-52446500-1527975075_thumb.jpg

 

post-5997-0-11893200-1527975076_thumb.jpg

 

Obrazky jsou hrozne. Kdyz si pustite videa v nasledujicich lincich, tak tam to nevypada tak zle.

https://www.seriouswatches.com/collections/orient/products/orient-ra-ac0003s10b

https://www.seriouswatches.com/collections/orient/products/orient-ra-ac0002s10b

https://www.seriouswatches.com/collections/orient/products/orient-ra-ac0001s10b

 

Konecne napravili delku raficek, ovsem useknutou trojkou a vubec tim fontem me nepresvedcili.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tiež som to v noci obzeral, teraz mám dilemu či objednať niektoré Bambino, pekné je small second, alebo čierne day/date s čiernym day.

Upraveno uživatelem P11
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
  • po 2 týdnech...

Bambina dalších generací a modelů

mně tedy osobně hodinky s římskými číslicemi nejdou pod nos, tuto dávnou tradici chápu jen u kapesních cibulí, kukaček nebo věžních hodin na kostele, ale na ruce a v japonských strojích ani omylem.  :photo: Zrovna tak ty pokusy o retro číselníky nebo fonty vyjadřující jakési sepětí se secesí nebo bidermayerem, to tedy sorry, to se snad hodí jen na cestování v Orient-Expresu, to bych viděl jako vhodné a dobové.

:notworthy: 

**

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...

A tady jsem i já se svojí troškou do mlýna :-) Bambina V2 na řemínku RIOS 1931 22 mm(!!), který kupodivu perfektně sedně i na 21mm bambina  :cool02: Perfektní hodinky na volný čas a nejen to..

post-65653-0-53079400-1532257729_thumb.jpg

Upraveno uživatelem Alex3798
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...