Přejít na obsah

Orient Bambino - informace, modely, zkušenosti


AndyAaron

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 1,1tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

  • po 2 týdnech...

Kluci, jakej je rozdil mezi Bambino V2 s pocatecnimi pismenky FAC x FER...? Vcera jsem to googlil, ale nic nezjistil, hodinky dle fotek vypadaly identicky, nakonec jsem to uz vzdal a vecer jedny objednal. Vrta mi to ale hlavou.. :cheers:  Jo jinak jsem vybral verzi s bilym cifrem a "zlatymi" indexy, ruckama..   ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak se opet hlasim, tentokrat jiz s Bambinama na ruce.. :) Od hodinek jsem velka ocekavani nemel, o to vetsi mi udelaly radost. Cifr v realu ma lehce kremovou barvu (tim lepe), pozlacene indexy k tomu krasne hraji, hodinky vyborne sedi na ruce, pouzdro je nizke a nozky kratke, zahnute. To ale asi neni pro nikoho nic noveho.. Jsem zkratka spokojeny..   :cheers:

file-13.jpg?ver=0

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kluci, diky moc.. Andy, mas samo pravdu, tento typ remenu se hodi na potapky ci jine sportovni hodinky (Moony;) ), ale na takove retro oblekovky zrovna moc ne.. V tu chvili jsem nemel nic lepsiho. Mam umeleho krokouse 21mm, pak zkusim jeste jeden reminek 20mm...Vyhledove jim poridim neco fajnovejsiho;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak se opet hlasim, tentokrat jiz s Bambinama na ruce.. :) Od hodinek jsem velka ocekavani nemel, o to vetsi mi udelaly radost. Cifr v realu ma lehce kremovou barvu (tim lepe), pozlacene indexy k tomu krasne hraji, hodinky vyborne sedi na ruce, pouzdro je nizke a nozky kratke, zahnute. To ale asi neni pro nikoho nic noveho.. Jsem zkratka spokojeny..   :cheers:

skvelý výber až na ten remeň :clap:gratulujem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

takové dobré vlákno, uklidňující hodinky, zase jsem to prošel jednou celé, nový strojek starý strojek, hacking nehacking, indexy a ciferníky a různé fota a vlastní náhled i nápady.

Takže vlastně krátké dopoledne s Bambinem, a co by z toho mělo být za resumé - no mě by se líbily bambina II s novým strojkem, s novým krémovým ebo bílým ciferníkem, ale bez římských číslic, které bych nahradil k modřeným ručkám modřenými indexy z modelu I a červenou vteřinovkou. Nápis nahoře jen Orient, pod ručkami počet Jewels a dole miniaturně místo japan movt by rád Japan Bambino.

To zatím stačí.  :photo:

**

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...