Přejít na obsah

Orient Bambino - informace, modely, zkušenosti


AndyAaron

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 1,1tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Zdravím,

 

chtěl bych si pořídit Bambina, ale potřebuju poradit. V místním hodinářství je mají za 5800,- kč  (nedokáži poznat zda jde o první či druhou generaci), ale např. na Ebay je mají za polovic... https://www.ebay.com/itm/Orient-2nd-Generation-Bambino-Automatic-White-Dial-Mens-Watch-FAC00002W0/183514945248?epid=20011372766&hash=item2aba57d6e0:g:quQAAOSwJ~xcB6z5:rk:47:pf:0
 

Nejsou ty z ebay nějaké zmetky? Díky za názory.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím,

 

chtěl bych si pořídit Bambina, ale potřebuju poradit. V místním hodinářství je mají za 5800,- kč  (nedokáži poznat zda jde o první či druhou generaci), ale např. na Ebay je mají za polovic... https://www.ebay.com/itm/Orient-2nd-Generation-Bambino-Automatic-White-Dial-Mens-Watch-FAC00002W0/183514945248?epid=20011372766&hash=item2aba57d6e0:g:quQAAOSwJ~xcB6z5:rk:47:pf:0

 

Nejsou ty z ebay nějaké zmetky? Díky za názory.

Skus pozriet www.creationwatches.com. Zober ich normalnou postou (Registered Airmail (Without Watch Box, With Watch Pouch, 10-14 days worldwide)) a je velka sanca, ze sa vyhnu zdrzaniu na colnici. Len budu bez krabicky, ktoru vedia poslat samostatne za 13 eur.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No jo, sak taky kolik casu jsem stravil nad tim, nez jsem se rozhodnul.. Nakonec to padlo na zlaty, ale obe varianty jsou fajn :) Jsem to spatne napsal, me zlobi ten nazev Orient.. To asi nikdy nekousnu, ale jinak to logo by mohli jini zavidet, to zase jo :) 

A diky  ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsou to krémové ty bílé mně připadly takové méně výrazné/obyčejné. 

 

Jinak za ty prachy neskutečný zpracování, jen teda strojek jde zatím nějakých 13 vteřin do plusu, tak přemýšlím že pokud se to nezlepší tak je otevřu a trochu poladím :)

post-50201-0-76457000-1547488999_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...