Přejít na obsah

Fotka
- - - - -

Tag heuer carrera calibre 16 Prosím o radu(:)

tag heuer carrera calibre 16 Rady

• Zamčené téma Toto téma je zamknuto
45 odpovědí na toto téma

#41 Povidláček

Povidláček

macůr brambůr

• Member_50
  • 2 740 příspěvků(y)
  • Pohlaví:Muž
  • Bydlí:Praha
  • Fanoušek značky:swiss

Publikováno 26.leden.2015 - 23:30

Jinak kdyby si s ním někdo opravdu dal sraz ohledně potvrzení nepravosti, mohlo by se to uspořádat rovnou na střelnici jak se to tu občas dělává a udělat z toho pěkná fotodokumentace  :gunsmilie:

Omega Speedmaster Professional 311.30.42.30.01.005 * Oris Big Crown Original Pointer DateHamilton Khaki Mechanical H69419933 * Hamilton Khaki Mechanical H69439531Oris Divers Sixty-Five * Seiko SKX009 * Casio G-5600E * Certina DS Action DiverOrient Bambino V3 SER2400MW0Seiko SNKM41 * Seiko SNZG07 * Seiko SKX007 * Seiko SNXS73               Reference: Povidláček                    

#42 mondeo2

mondeo2

Alien a fanda FORD/ Mondeo MK IV a proto už máme doma dvě

• Member_50
  • 8 220 příspěvků(y)
  • Bydlí:Mimoň

Publikováno 26.leden.2015 - 23:32

Tak za to se omlouvám, opravdu jsem velice překvapený, protože jsem nečekal, že by mi takový člověk mohl dát nějaký padělek. Můžete mi někdo prosím popsat v čem přesně se liší?

PS:  Chápu rozhořčení asi by mě to taky vadilo kdybych byl znalec. 

Tak si vem fotky co postoval Gas a rozdíly určitě najdeš, a dokonce už byly i popsány

Tři čarodějnice si prohlížejí tři Swatch hodinky. Která čarodějnice si prohlíží které Swatch hodinky?

Three witches watch three Swatch watches. Which witch watch which Swatch watch?

tel : 607977917      e - mail :  klucik.r@seznam.cz

#43 Filip.J

Filip.J

korporátní střevo

• Member_50
  • 3 361 příspěvků(y)
  • Bydlí:U 24.zDL

Publikováno 26.leden.2015 - 23:36

Tak za to se omlouvám, opravdu jsem velice překvapený, protože jsem nečekal, že by mi takový člověk mohl dát nějaký padělek. Můžete mi někdo prosím popsat v čem přesně se liší?

PS:  Chápu rozhořčení asi by mě to taky vadilo kdybych byl znalec. 

A jako přímo z první ruky podvedený se ty sám rozhořčený necítíš? Nevadí ti, že tě ten zámožný majitel sprostě o*je*bal?

#44 Titanius

Titanius

Začátečník

• Members
  • 7 příspěvků(y)

Publikováno 26.leden.2015 - 23:38

Právě cítím docela dost rozhořčený, že semnou vyj*bal  :eek:

#45 seven.of

seven.of

Učedník

• Member_50
  • 104 příspěvků(y)
  • Pohlaví:Žena

Publikováno 26.leden.2015 - 23:42

Právě cítím docela dost rozhořčený, že semnou vyj*bal  :eek:

Rikavalo se, ze papir snese vsechno, porad je to to same, jen misto papiru se tuka do klavesnice :-D

Chjo...

#46 Roman I.

Roman I.

nic

• Member_50
  • 6 035 příspěvků(y)
  • Bydlí:Pardubice

Publikováno 26.leden.2015 - 23:48

No sláva, prozření biblických rozměrů. Tak vítej ve světě hodinek, tenhle šunt neřeš. Jestli nemáš love, a hodinky by tě v budoucnu bavily, čti si tu  o Seiko, Orientech,  Steinhartech nebo rusákách, pokud to byl pokus, jak tady s někým vydrbat ( a že to entréé bylo více než zřejmý), tak místní adresu rychle zapomeneš, protože ti nebude k ničemu.

Děkujeme, že jsi chlapce pocvičil v oku a v gůglování.  Jsou rychlí a přesní, takže šizunkové tu zaplaťpánbů nemají moc šancí  :)

To se nám to hoduje, když nám lidi půjčujou...

Také označené jedním nebo více z těchto klíčových slov:tag heuer carrera calibre 16, Rady