Přejít na obsah

Tag heuer carrera calibre 16 Prosím o radu(:)


Doporučené příspěvky

Zdravím,

 

vyhledal jsem toto forum protože potřebuji poradit od odborníků na luxsusní hodinky.

 

Věc se má tak, že jsem před rokem dostal jako dárek od velice movitého majitele firmy pro kterou jsem pracoval tyto krásné hodinky, podotýkám že jsou 100% originál.

 

Práci jsem už změnil a příjde mi jako velký luxsus hodinky si nechat navíc finance získané z prodeje bych investoval do pro mě v tuto chvíli důležitějších věcí. 

 

Tím že to byl dárek, tak bohužel nemám účtenku (což je ale pochopitelné) a aby toho nebylo málo tak jsem ztratil krabičku:I. Takže vypadám jako kdybych je ukradl:D. Což mi do karet moc nepřihrává :D.

 

Můžete mi někdo prosím poradit jak postupovat při prodeji? Budu vděčný za každý nápad a radu.

 

Hodinky jsou přesně rok staré a velice zachovale, přidávám fotografie (v týdnu přidám kvalitnější fotografie).

 

Děkuju mockrát. 

 

post-38139-0-06594600-1422306794_thumb.jpg

post-38139-0-87999100-1422306805_thumb.jpg

post-38139-0-30857300-1422306818_thumb.jpg

post-38139-0-97590100-1422306828_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 45
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Ve středu publikuji fotky zrcadlovkou, klidně napište co chcete přesně vyfotit detailně. Navíc se nepotřebuji dohadovat zda jsou pravé nebo ne, pravostí jsi jsem jistý na 100%.

 

PS: Za těchto světelných podmínek Iphonem lepší fotku nevyfotím.

Ono to ani není potřeba, ale na zaostřený snímek spodní části hodinek se těším. (manfufactured in switchinternet sice měly breitlingeny, ale tohle nebude daleko)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nepsal jsem, že je potřebuju rychle prodat

! Klidně s nimi zajdu na ověření pravosti. Žádal jsem pouze o radu, které se tady očividně nedočkám. 

 

Myslel jsem, že jsou na tomto foru lidé, kteří dokážou poradit a ne jen radoby vtipně kecat. Zajímalo by mě podle čeho soudíte že se jedná o "fake".

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Archivováno

Toto téma je nyní archivováno, a proto není možné odpovídat na toto téma.


×
×
  • Vytvořit...