Přejít na obsah

Tag heuer carrera calibre 16 Prosím o radu(:)


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 45
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

 

Tak za to se omlouvám, opravdu jsem velice překvapený, protože jsem nečekal, že by mi takový člověk mohl dát nějaký padělek. Můžete mi někdo prosím popsat v čem přesně se liší?

 

PS:  Chápu rozhořčení asi by mě to taky vadilo kdybych byl znalec. 

Tak si vem fotky co postoval Gas a rozdíly určitě najdeš, a dokonce už byly i popsány

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak za to se omlouvám, opravdu jsem velice překvapený, protože jsem nečekal, že by mi takový člověk mohl dát nějaký padělek. Můžete mi někdo prosím popsat v čem přesně se liší?

 

PS:  Chápu rozhořčení asi by mě to taky vadilo kdybych byl znalec. 

A jako přímo z první ruky podvedený se ty sám rozhořčený necítíš? Nevadí ti, že tě ten zámožný majitel sprostě o*je*bal?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No sláva, prozření biblických rozměrů. Tak vítej ve světě hodinek, tenhle šunt neřeš. Jestli nemáš love, a hodinky by tě v budoucnu bavily, čti si tu  o Seiko, Orientech,  Steinhartech nebo rusákách, pokud to byl pokus, jak tady s někým vydrbat ( a že to entréé bylo více než zřejmý), tak místní adresu rychle zapomeneš, protože ti nebude k ničemu.

 

Děkujeme, že jsi chlapce pocvičil v oku a v gůglování.  Jsou rychlí a přesní, takže šizunkové tu zaplaťpánbů nemají moc šancí  :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Archivováno

Toto téma je nyní archivováno, a proto není možné odpovídat na toto téma.


×
×
  • Vytvořit...