Přejít na obsah

Editace prispevku


odklizec

Doporučené příspěvky

Takze se bohuzel ukazalo, ze plna editace prispevku (ktera byla povolena clenum Members50) byl hodne blby napad :( Predpoklad, ze nekteri lide zacnou sve prispevky editovat k nepoznani se bohuzel naplnil a diky tomu tu ted mame nesmyslne prispevky bez obsahu a bez obrazku. K smule vetsiny se tedy vracime k predchozi variante a to max. povolene dobe editace nastavene na 30 minut. To je dostatek casu na opravu chyby v nove vyrobenem prispevku a zabrani to editaci prispevku kdykoliv se nekomu zachce.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takze se bohuzel ukazalo, ze plna editace prispevku (ktera byla povolena clenum Members50) byl hodne blby napad :( Predpoklad, ze nekteri lide zacnou sve prispevky editovat k nepoznani se bohuzel naplnil a diky tomu tu ted mame nesmyslne prispevky bez obsahu a bez obrazku. K smule vetsiny se tedy vracime k predchozi variante a to max. povolene dobe editace nastavene na 30 minut. To je dostatek casu na opravu chyby v nove vyrobenem prispevku a zabrani to editaci prispevku kdykoliv se nekomu zachce.

 

 

ahoj, behem poslednich dvu dnu mam pocit, ze se mi nektere prispevky "ztraci". Normalne je napisu a poslu - vidim je a pak pri dalsi navsteve vidim jen stare diskuse. Chtel bych proto vedet, co s tm. Stalo se mi to zejmena ve svycarske sekci a diskusi o kardinalskch omegach

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Diskuze o "kardinalskych omegach" nabrala takovy smer, ze jsem ji vcera bez milosti promazal. Popravde, po jejim zalozeni uz jsem ji dal nesledoval a proto mi vcera prislo divne, co tam tak 3 stranky resite? Ani mne moc neprekvapilo, kam se to zvrhlo.

 

 

ja te chapu, ale domnivam se ze z teto strany se jedna o trochu nestastnou cenzuru nazoru, protoze jsem prave upozornoval na to ze tato dikuse se ubira nekam jinam, nez puvodne mela - a take se mi zdalo ze mazani se tykalo puze prispevku z jedne strany nazoru.

Moderatori by meli mit pravo, ale i schopnost resit veci spravedlive. Jestlize prohlasim, ze urazky a invektivy cirkve jsou proti memu gustu a ze na protest odchazim z nejapne diskuse, tak to ma pro ostatni byt vyjadreni k zamysleni.Zvlastni je, ze ty opacne 1no nazorove myslenky tam bohuzel zustaly. Napriste si rozmyslim venovat se takove diskusi, ale ted si myslim, ze to bylo na skodu. Jako novinar snad myslim vim co rikam....

 

Diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevim, mozna sis toho nevsimnul, ale v te diskuzi se smazaly vsechny prispevky, ktere se vubec netykaly zminenych hodinek a byly totalne mimo a jen prilivaly ohen do ohne. Takze neboj, nepostihlo to jen tebe ;) Pokud jsem neco zapomnel smazat, tak to bylo nedopatrenim. Taky jsem jen clovek, i kdyz si to uz hodne lidi tady uz davno nemysli :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já bych tak silně nemazal. Když je nějaká diskuse o "morální hodnotě" hodinek, nebo jejího příspěvku tak se to holt zvrtne, ale alespoň si každý pak může lépe uvědomit jak jsou tyhle hodinky "s legendou" ve své ceně relativní... Něco jiného je, pokud se řeší konkrétní problem a někdo do toho začne hulákat něco jiného... Tam asi na místě zásah je. Když se řešily hodinky Red Baron tak tam taky někdo začal psát "je to blbost... Napsal tam svůj názor a stačilo, když ten názor tam valil podruhé, potřetí tak mně to začínalo také s..t protože to bylo a je vlákno o tom jak to udělat. Pokud se někomu ten nápad nelíbí stačilo napsat jednou...

 

Obecně si myslím, že s tou cenzurou by se mělo opatrněji, i když "pořadek musi byt, tak je to spravne" :cigar:

 

To co udělal Popschop mně docela nakrklo, protože kvůli jednomu (byť možná neomalenému) forku udělat takovej guláš co tady udělal, to by se asi dělat nemělo. S Popschopem jsem udělal dva obchody a do telefonu působil vyrovnaně. Po tomhle jeho editačním šílenství bych se domníval (neznat ho) že je ženou prodělávající právě své kritické dny :lol: (opět je to nadsázka a nikoli míněno vážně) ...

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vis to mas tak, at smazes jaky chces prispevek, i kdyby byl milionkrat od veci a vylozene porusoval psana a i nepsana pravidla, vzdycky se najde nekdo, kdo bude nesouhlasit. Predtim se mazalo asi pred 14 dni v jednom vlakne, kde se diskuze o hodinakch zvrhla na nechutnou politickou "debatu". Takze si fakt nemyslim, ze by se mazalo nejak neumerne a bez rozmyslu. Proste pokud si to situace vyzaduje a lidi se nedokazou kontrolovat, neda se nic jineho delat. OK, muzu zavest forum "stoka", kam vsechny tyhle nesmyslne prispevky pujdou a kde se lidi s potrebou furt se do nekoho a neceho navazet, muzou realizovat. Ale pocitam, ze driv nebo pozdeji budu dostavat zadosti od autoru nekterych prispevku, abych to ci ono smazal. A to se mi fakt nebude chtit. I kdyz od nekterych typu uz neocekavam nic ;) Pocitejte ale s tim, ze se tam pak budou presouvat cele prispevky, i kdyby zacaly o sebekrasnejsich hodinkach ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

...To co udělal Popschop mně docela nakrklo, protože kvůli jednomu (byť možná neomalenému) forku udělat takovej guláš co tady udělal, to by se asi dělat nemělo. S Popschopem jsem udělal dva obchody a do telefonu působil vyrovnaně. Po tomhle jeho editačním šílenství bych se domníval (neznat ho) že je ženou prodělávající právě své kritické dny :lol: (opět je to nadsázka a nikoli míněno vážně) ...

 

Popshop docela často reaguje neadekvátně, až hystericky, řekl bych...

Upraveno uživatelem Franta Dobrota
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
Vis to mas tak, at smazes jaky chces prispevek, i kdyby byl milionkrat od veci a vylozene porusoval psana a i nepsana pravidla, vzdycky se najde nekdo, kdo bude nesouhlasit. Predtim se mazalo asi pred 14 dni v jednom vlakne, kde se diskuze o hodinakch zvrhla na nechutnou politickou "debatu". Takze si fakt nemyslim, ze by se mazalo nejak neumerne a bez rozmyslu. Proste pokud si to situace vyzaduje a lidi se nedokazou kontrolovat, neda se nic jineho delat. OK, muzu zavest forum "stoka", kam vsechny tyhle nesmyslne prispevky pujdou a kde se lidi s potrebou furt se do nekoho a neceho navazet, muzou realizovat. Ale pocitam, ze driv nebo pozdeji budu dostavat zadosti od autoru nekterych prispevku, abych to ci ono smazal. A to se mi fakt nebude chtit. I kdyz od nekterych typu uz neocekavam nic ;) Pocitejte ale s tim, ze se tam pak budou presouvat cele prispevky, i kdyby zacaly o sebekrasnejsich hodinkach ;)

 

A nebylo by lepší ty vlákna třeba (i dočasně) zamykat než promazávat? Ztrácí se kontext a pak víme kuloví...

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Po letech...

jen k tem 30ti minutam ted se mi stalo ze jsem nahral fotky jsou velike neodhanu na 22" velikost tak dobre.

ok napsal jsem pokud bude chyba udelam resize.

moderator napsal at je zmensim nebo je smaze.

jak to mam udelat kdyz nemuzu ten prispevek upravovat ?

v takovem pripade by asi bylo lepsi kdyby to moderator rovnou smazl a poslal jen PM ze fotky jsou moc velike at udelam mensi pro me to neni problem a predelam to.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Pokud chceme vlozit obrazek primo do zpravy na urcite misto mezi text a nechceme, aby byly obrazky az na konci prispevku, muzeme pred odeslanim prispevky ve chvili, kdy jsme uz obrazky nacetli dle navodu nahore pouzit v textu.

 

1 dle ukazky nize vybereme ten obrazek, ktery chceme vlozit a klikneme na Umistit do prispevku

PĹ?Ă­loha:

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Ahoj, prosím Vás před Vánoci jsem požádal zdejšího moderátora, aby mi téma do Vánoc zneviditelnil a zamkl. Nyní ho již zviditelnil, ale již neodemkl. Sám to odemknout nemůžu a nepamatuji si jméno toho, kdo mi to zamykal. Tak pokud by se ten dotyčný poznal a byl by tak laskav, aby ho odemkl, tak bych mu byl moc vděčný.

http://forum.chronomag.cz/index.php?showtopic=23094

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vlákno jsem Ti odemkl a to jsi mohl i sám.....každý zakladatel vlákna si jej může zamknout a odemknout. Slouží k tomu rozbalovací menu v levém spodním rohu ......

 

Děkuju.

Bohužel to rolovací menu nevidím.

 

chrono.jpg

Upraveno uživatelem Jikoun
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...