Přejít na obsah

Bronzové PRIM Sport II


Doporučené příspěvky

Jsem neměl čas sem dnes odpovědět, ale přirozeně to tam doklouzalo samo, to mě těší :)

 

Namá smysl vymýšlet hodinky, který jsou poskládat z renovačních dílů - PS2.1 s datumkou, humberta, .... na tohle všechno jdou díly, matrice atd. v Eltonu standardně a každej si může vymyslet to chce - barvičky atd.

 

Do čeho má smysl podle mě se pouštět je vymyslet něco lehce jinýho a zde bych i já byl za nodate variantu. Vzpomněl jsem si v mezičase na Halios Tropik B který se dělaly tuším ve 4 barvách - černý, šedý, zelený a modrý. Mě osobně by neurážela ani ta temně červená, ale pokud se domluvíme na vzhledu cifru (matrici), tak asi nebude problém, aby si někdo nechal udělat barvu dle své vůle a chuti.

 

Na kalibru se prostě u jedné limitky shodnout musíme, což neznamená, že nemůžou vzniknout další. Klidně to jde z tohoto vlákna odloupnout samostatně jako PSII bronze nodate a pokračovat v diskusi co ještě by šlo vymyslet. Potapěče s plastickým cifrem a datumem na 6 si klidně taky umím představit :)

 

Variantu nodate bych bral jako nosnou, většina se tu zatím přiklání k základní variantě s černým cifrem. Teď je otázka strojek a evidetněn barva lumi. Pokud se nepletu, standardní PS 2.1 existovala na černým cifru se žlutýma lumi indexama a zelenýma a oranžovýma nelumi (čistě barevnýma) idexama. Jiank byly ještě modrý a červený s lumi.

 

Stroj je mi osobně jedno, kalibr 68 je za mě ale v pohodě, pokud použijeme 68.4, tak fakt nemusíme řešit ani průhled a strojky budou mnohem jednodužší. Jen teda tahle varianta měla 68.3 co vím....

 

ABTW-Halios-Tropik-B-February-Giveaway.j

Upraveno uživatelem Lamiczka
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

68.4 - to jsem byl myšlenkové u humbetro

Když uvazujem klasické,pak 68.3 je ve hře....

 

Já bych PS2 asi klasický zavřel, jak nadcrim víc přemýšlím, obyc.dynkem...To k nim prostě patří;-) pruhled na lesky kov strojku skze barevné PVD bronzoveho pouzdra je myslím pěkná divocina;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

S těma barvickama buďme možná opatrní,ať nám pak nevznikne pěkný cirkus;-) chceme barevné sladěné decentní? Nebo do bronz pouzdra vsadit původní Prim barvičky? Nebo vytvořit něco napaditeho co hned upoutá pozornost? Nebo.... ?

Zajímavá myšlenka mi přijde udělat vpodstate inverzní armovak,aby nebil tolik do očí,bez ohledu na následně barvičky...

 

Tak se to zacina rysovat. Jen mi tam nesedi ta zelena lumi. Myslim, ze ted je na case zkusit tu vintazni zlutou?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pridam se k vam do debaty. To, co postoval Lamiczka se mi libi. Na bronzovky cerveny, hnedy nebo cerny cifr ideal. Pokud byste se drzeli decentniho ciferniku bez nejakych jelenu a dalsich vifikundaci, tak bych se i zucastnil. Zvladnu no date i date, pokud by slo datum ve stejne barve jako cifr, tak tim lip. Vroubkovane pouzdro je plus navic.

Dovilim si pouzit fotku od Prischery, ale tenhle jednoduchy cifr s inverzni datumovkou je na PSII top.

50e53153784151241474e9fb1bdf2c6c.png

Hnědá ne, ale zelená/červená cajk... cifr takhle, jen datum na 6 a myiotu a nebo nodate. Pod šutry "automatic" a můžeme řešit čísla  :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Strašák zatím maluje jednu svoji verzi, ale bylo by fajn se domluvit, jestli by tu nebyl prostor pro ty nodate bronzovky, co tu už párkrát padly. Dnes jsem letmo viděl sibiře a ten se zmiňoval, že by se k nim přidal, tak to vykopnu...

 

Osobně by se mi líbila červená nodate varianta (je to k diskusi):

  • vroubkovaný bronzový pouzdro - otázka je, jestli by ho Elton zvládl
  • DLC dýnko ideálně s průhledem - imho by to dobře ladilo s černou lunetou
  • ideálně stejná barva jako na bonusovým nodate igen cifru
  • vintážní žlutá lumi
  • ručky - zlacený nebo mě dost láká černej lak
  • stroj je mi jedno - myiota nebo 68 s vykuchanou datumovou nadstavbou...

Dejte vědět, koho by takle varianta zajímala. Pokud bude dost zájem, nechal bych udělat komplet nacenění v Eltonu, zatím ale je co řešit...

pouzdro hladké a zbytek je dobrý :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bronz luneta stojí 4800,- bez popisu, + 2800 frézovaná stupnice nebo 1200 laserovaná.  :eek:  no, je to na úvahu- bude- li nás dost... mám nechat udělat vizualizaci...?

 

Padají dobré myšlenky, až budou jasnější, můžem brzy oddělit první samostatné vlákno ke konkrétnímu modelu bronzovek  :clap:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pánové, koukám, že se vám to blbě představuje, když to bude v bronzu. V oceli to může vypadat super, ale barva pouzdra hodně změní. Tak vám to tady hodím mírně do barvy, ať se vám s tím lépe pracuje a snáze představuje...

Luneta je "s patinací" a pouzdro "bez".

 

post-33556-0-37954700-1481805157_thumb.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bronz luneta stojí 4800,- bez popisu, + 2800 frézovaná stupnice nebo 1200 laserovaná.  :eek:  no, je to na úvahu- bude- li nás dost... mám nechat udělat vizualizaci...?

 

Padají dobré myšlenky, až budou jasnější, můžem brzy oddělit první samostatné vlákno ke konkrétnímu modelu bronzovek  :clap:

Bez popisu znamená, že tam není lautr nic?

 

Jinak vizualizaci nech klidně udělat, červený nodate cifr PS2.1 a už jen vyřešíme čísla a kolik nás bude :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

chlapi tech par grafickej nastrelu nas treba nakopne,  abychom meli peknou nejakou limitku hodila by se vize, pribeh..neco... jako byly treba RAF 75.vyroci - to je extrem, to je hodne silny pribeh...staci nam i neco obycejnejsiho, 

 

kdyz je vize, vsichni smeruji k jednomu cili, vidi ho podobne..davaji navrhy v jednom duchu a tematu a vse jaksi pak pluje na vlne do pristavu..a ladi se k dokonalosti

 

tady ted to je zatim jen v duchu udelame si hezke hodinky z bronzu...a kazdy si predstavuje to svoje, nema to zatim zadny smer, kazdy ma uplne jinou predstavu a pak i odpadani zajemcu kdyz se zacne kruh podoby hodinek uzavirat bude vetsi a vetsi..zcela logicky, neb se to nebude libit jejich indiv.predstave...

 

kdyby to mela byt  vize s bronzem:

  • pak treba prvni bronzova medaile nakyho Cecha, neco z doby brozovy, letopocet, vim ja.... vyroci prvnich bronz.hodinek,,,,
  • nebo treba nejake vyroci PS2,...prim,apod... nebo mimo bronz neco spoejen s PS2 a jen tomu tak mimochodem dame bronz.kabat...
  • nebo nejaky osobni pribeh s PS2 ci bronzem...

 

lamejme si hlavu prosim.... :)

 

budme narocni, chtejme hodinky, u kterych kdyz se nas nekdo zepta co jsou zac, tak nerekneme jen "bronzove PS2.limitka"... a ticho..... chtejme mit hodinky kde muzem povypravet pribeh proc jsou zrovna takove a takove... pak to budou teprve hodinky s koulema a pribehem, ke terym budeme mit jinou vazbu nez jen ze se nam libi...

 

 

jinak zustaneme v rovine a sedi toho jak se vymysli vetsina modelu hodinek ted, obchod/marketing doda zadani: je to dnes v mode, vymyslete bronzovy hodinky a at jsou pekne a dobre prodejne =  ne moc drahe :) a pak se vezme nejaky oblibeny model, da se mu bronzovy kabat a ...

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Eduard Štorch - nar. 10. dubna 1878Ostroměř u Hořic ? 25. června 1956Praha) byl český pedagogspisovatel a archeolog. Proslul svými povídkami a romány situovanými nejčastěji do období doby kamenné a doby bronzové. Jeho nejznámější dílo nese název Lovci mamutů.

 

Jako kluk jsem jeho knížky ,žral" a pak je cpal a budu cpát i svým dětem. Oslavit jeho narození bronzovýma hodinkama by mě potěšilo a máme spoustu času to stihnout. Ale nevím jestli to tady bude dost nosná myšlenka. Asi budou kolegové spíš sportovně založení ..

Upraveno uživatelem straspol
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...