Přejít na obsah

Bronzové PRIM Sport II


Doporučené příspěvky

Hele, to je výzva. Pojďme dát šanci prim teamu.

 

Přenechal bych černé PVD PS2 Honzovi Mantovi, má na to nezpochybnitelná autorská práva a zkusil bych tedy ten BRONZ.

 

Nástřel: ( tlustě moje předběžná preference)

vlastně shodné s renovacemi PS2, které prim dělal před 5 lety tak za 3000,-

bronzové pouzdro PS2 ( typ bronzu nevím, něco lze vygůglovat, ale prosím metalurgy o radu)

strojek prim kal. 68 - každý dodá svůj

ciferník buď každý dodá svůj, nebo natiskneme nový, pro odlišení limitky bychom mohli vybrat barevnost, co se hodí k bronzu ( nato zelená, čokoláda...) tady jsou 3 možnosti : PS2 / 1 ( lumi čárky), PS2 / 2 Humberto, nebo úplně vlastní grafika

ručky jako PS2 - buď bronz, nebo lakované na extra barvu dle ciferníku

korunka - bronz ( jestli to půjde zaplatit)

dýnko nerez, jako PS2 

luneta - dal bych tu jako PS2 kvůli nízkým nákladům. Maximálně by třeba v eltonu mohli udělat pár kusů z jiné barvy plastu, aby se hodil k bronzu ( jestli to půjde zaplatit)

řemen - nato green kaučuk od isoframe s bronzovou přezkou - někdo to tu myslím bastlí, jestli se tedy dělá 18mm, když tak jiná firma

 

NÍzký náklady a velká legrace jsou pro mne alfa a omega tohodle pokusu. Do léta nezbývá moc času - jestli chcete vlastenecky machrovat na ibize, tak honem !!!

 

 

Můžeme i založit extra vlákno na bronzové pouzdro PS2.

Upraveno uživatelem cigi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To vroubkování je božžžííí !!! Fakt to chcete vroubkovat jak červený PS2 ?? Nádhera !!

 

Luneta je pevná, nebo otočná - aby to zas nebyl ranec, bůra je tak mez bolesti, bych řekl. Na lowcost hodně dobrý, jak chlapci z erfurtu. Jen prosím, ciferníček humberto :D Kdyžtak doplním z vlastních zdrojů.

 

Do toho du, zatím nejlepší nákop od žlutáků :D

 

Nápis z boku ála MW .... jste neuvažovali :D ??  třeba UNLIMITED, nebo : NAUTILUS nebo .......

Upraveno uživatelem cigi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

S křížkem po funuse, kemo.

 

 

Bronzový dvojky se už řeší, je to Sedlinova iniciativa. Tohle vlákno může sloužit jako průzkum zájmu.

Výsledek ukážeme jak bude hotový.

 

 

 

Ukázka - schválně dávám nejšílenější barvu ciferníku

 

attachicon.gifmsg-28074-0-56766500-1422037198.jpg

 

bejvaly časy, kdy se dělaly chronomag limitky tak nějak společně. Samozřejmě bylo okolo toho vždycky trochu keců, ale nakonec to dopadlo, že rozhodující slovo měl zakladatel, a když se zaplnil pořadník, spadla klec. Tohle vaše šušnění bokem mě nebere.  Teda bere, nasírá.

Ne že bych výhledově vysloveně toužil po tom jet v jakékoli nové limitce Eltonu. Pořád ještě nejsem úplně připravenej přijmout fakt, že to není originál prim, ale cizí podnik na původním místě a s kvalitou mám velký problém. Rád se v budoucnu nechám překvapit, že jsem měl úplně blbej názor.  Zatím si  radši nostalgicky koupím nějaké staré komoušské primky jako připomínku doby, kdy jsem měl kraťasy s jednou kšandou. Za ty červené Davide samozřejmě děkuji, jsou krásné. 

Komunikace ve stylu, tady máte na očuchání kost a výsledek pak uvidíte, je imho zvláštní. Čekal bych ji od Prim teamu ne od Finance

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Luneta je pevná, nebo otočná - aby to zas nebyl ranec, bůra je tak mez bolesti, bych řekl. Na lowcost hodně dobrý, jak chlapci z erfurtu. Jen prosím, ciferníček humberto :D Kdyžtak doplním z vlastních zdrojů.

Bůra je pět tisíc, ne? No to nevím, cigi, když standart nerez pouzdro stojí 4. 

 

A souhlas s Romanem. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě docela zamrzelo, že to bereš takhle. Jak už jsem napsal, byl jsem přizván prokonzultovat možnosti bronzovýho pouzdra pro PSII. Z moji strany se jedná hlavně o informaci, že se zjišťují technologické možnosti.

I když bych strašně rád, neumím vyhovět všem.

Upraveno uživatelem financ
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ono to mockrát nedopadlo, hlavně díky určitejm keativním jedincům, tak proto to šušnění bokem... Je snad na každým jedinci, jestli svý myšlenky vykopne do prostoru, nebo si je nejdřív utřídí s tím, koho si vybere...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

S křížkem po funuse, kemo.

 

 

Bronzový dvojky se už řeší, je to Sedlinova iniciativa. Tohle vlákno může sloužit jako průzkum zájmu.

Výsledek ukážeme jak bude hotový.

 

 

 

Ukázka - schválně dávám nejšílenější barvu ciferníku

 

attachicon.gifmsg-28074-0-56766500-1422037198.jpg

 

 

nech se překvapit

 

 

Mě docela zamrzelo, že to bereš takhle. Jak už jsem napsal, byl jsem přizván prokonzultovat možnosti bronzovýho pouzdra pro PSII. Z moji strany se jedná hlavně o informaci, že se zjišťují technologické možnosti.

 

 

 

 

Tak sorry,  a nemyslím to ironicky, ale jeden má v tom maglajz. Zkus se na ty posty podívat očima zvenku. Určitě jseš jeden z posledních, o které bych si tady votíral hubu, že nejsou fanoušci na fanouškovským fóru. Jako jeden z mála držíš převážně hodinkovou diskuzi a to hodnotnou. Mate mě ten váš poloprofi status, nevím, kdy to je financ, nevím kdy prim a ty posty mě evokovaly takovéto napínání zálkazníka - ptůzkum zájmu, pohled na prototyp atd.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

bejvaly časy, kdy se dělaly chronomag limitky tak nějak společně. Samozřejmě bylo okolo toho vždycky trochu keců, ale nakonec to dopadlo, že rozhodující slovo měl zakladatel, a když se zaplnil pořadník, spadla klec. Tohle vaše šušnění bokem mě nebere.  Teda bere, nasírá.

 

 

Bohužel u veřejně vznikajících Prim LE se do toho vždy jalo kafrat a někdy i dost podrývat dost kolegů, kteří nakonec vůbec o produkt neměli zájem a následně se jim dost často povedlo nadšení pro limitku ochladit až rozvrátit a limitka nakonec tak nějak vyčichla až umřela. Pro to se dnes limitky utápějí mimo veřejný prostor. Zase díky tomu vznikají a nakonec se vždy objeví v prodejním vlákně, takže ani širší veřejnost nepřijde zkrátka.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ono to mockrát nedopadlo, hlavně díky určitejm keativním jedincům, tak proto to šušnění bokem... Je snad na každým jedinci, jestli svý myšlenky vykopne do prostoru, nebo si je nejdřív utřídí s tím, koho si vybere...

 

 

bezpochyby. Je na každým jedinci, jestli ho to v určité komunitě se společným jmenovatelem sere nebo ne. V tom si rozumíme  :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bohužel u veřejně vznikajících Prim LE se do toho vždy jalo kafrat a někdy i dost podrývat dost kolegů, kteří nakonec vůbec o produkt neměli zájem a následně se jim dost často povedlo nadšení pro limitku ochladit až rozvrátit a limitka nakonec tak nějak vyčichla až umřela. Pro to se dnes limitky utápějí mimo veřejný prostor. Zase díky tomu vznikají a nakonec se vždy objeví v prodejním vlákně, takže ani širší veřejnost nepřijde zkrátka.

 

 

njn. kolik třešní, tolik višní. Takový lingvistický oříšek. Seru na to, stejně si na 90% žádnou nekoupím, jen se mi to nelíbí. Chronomag v chronomagu  :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

bezpochyby. Je na každým jedinci, jestli ho to v určité komunitě se společným jmenovatelem s..e nebo ne. V tom si rozumíme  :)

 

To si asi moc nerozumíme... určitě mě tahle komunita nesere, a už vůbec ne její společnej zájem, občas tu s něčím (někým) nesouhlasím, dá se s tím ale bez problémů žít...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak si dál dělejte další limitku v ústraní a hrajte si na zasvěcený. Rád se nechám překvapit. 

 

Já ale nechci limitku. Nechci obrázky a nutit každýho, aby souhlasil s barvou, co vybral někdo víc zasvěcený. Chci, aby elton normálně dělal a veřejně každému zájemci nabízel bronzový renovační pouzdra na PS 2 včetně různobarevných ciferníků a lunet, tak do bůra, když teda to nerezový už stojí čtyřku ( za mě stávala celá renovace kolem trojky, ale už je to let......). Asi z toho teda bohužel nebude pro prim ani pro team velký rito, ale chtěl jsem prostě zkusit dát šanci začít něco měnit. :D :D

 

asi zase špatně ...... taky na to seru.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To si asi moc nerozumíme... určitě mě tahle komunita nesere, a už vůbec ne její společnej zájem, občas tu s něčím (někým) nesouhlasím, dá se s tím ale bez problémů žít...

 

 

Tím jsem myslel sebe, ne Tebe a to... to jsem myslel  šušnění    :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...