Přejít na obsah

Bronzové PRIM Sport II


Doporučené příspěvky

Předběžný zájem:
tmoris
Bert
Speedwalker
jankoxxx
Jarett
Miloshu
milan.w
Jakubisko
m.n.

malda
--------------------------
celkem 10

 

Jestli ta cena pouzdra bude srovnatelná s nerezem, jdu do toho.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tahle limitka mě oslovila, jen autor napsal "se.ru na to" tak se začali hlásit zájemci, sice teď nevím, na co se stojí fronta, ale napíšu se pro jistotu taky, aby mi něco neuteklo  :lol2:

 

Předběžný zájem:
tmoris
Bert
Speedwalker
jankoxxx
Jarett
Miloshu
milan.w
Jakubisko
m.n.
malda
Pege1012

JR_2010 (a rovnou napíšu, že pokud bude to něco číslované, tak bych rád č.6)
--------------------------
celkem 12

Upraveno uživatelem JR_2010
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Protože v mládí jsem byl zvyklý na fronty téměř všude, tak se z preventivních důvodů pro jistotu přihlašuji také :). Ale vážně, bronzovky bych bral.

 

Předběžný zájem:
tmoris
Bert
Speedwalker
jankoxxx
Jarett
Miloshu
milan.w
Jakubisko
m.n.
malda
Pege1012

JR_2010 (a rovnou napíšu, že pokud bude to něco číslované, tak bych rád č.6)

Dzos
--------------------------
celkem 13

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Protože v mládí jsem byl zvyklý na fronty téměř všude, tak se z preventivních důvodů pro jistotu přihlašuji také :). Ale vážně, bronzovky bych bral.

 

Předběžný zájem:

tmoris

Bert

Speedwalker

jankoxxx

Jarett

Miloshu

milan.w

Jakubisko

m.n.

malda

Pege1012

JR_2010 (a rovnou napíšu, že pokud bude to něco číslované, tak bych rád č.6)

Dzos

Guzmic

--------------------------

celkem 14

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bohužel u veřejně vznikajících Prim LE se do toho vždy jalo kafrat a někdy i dost podrývat dost kolegů, kteří nakonec vůbec o produkt neměli zájem a následně se jim dost často povedlo nadšení pro limitku ochladit až rozvrátit a limitka nakonec tak nějak vyčichla až umřela. Pro to se dnes limitky utápějí mimo veřejný prostor. Zase díky tomu vznikají a nakonec se vždy objeví v prodejním vlákně, takže ani širší veřejnost nepřijde zkrátka.

 

A ve kterém desetiletí se v prodejním vlákně objeví Orlík 50 LE nebo ELTON SPORT 2013 ???

 

Podle mého názoru by si měl LE řídit její autor a měl by mít právo posledního slova, ostatní by se měli přizpůsobit, pokud se jim ten návrh nelíbí můžou si navrhnout svojí limitku.  Ale schovávat LE mimo veřejný prostor aby do toho tolik lidí nekecalo mi přijde jako alibismus.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Není to alibismus, je to racionalismus. Mimo jiné měly tyto limitky i předem autorem určený počet kusů a tím pádem i členů a holt si autor i vybral komu to nabídne. Je to asi divné a může se to zdát diskriminující, ale je to dle mého svobodné právo autora limitky si ji realizovat celou ve své režii. Ono to není vidět, ale většině těchto limitek(ES13, Traktor presidentské, Traktor Aeskulap, Orlík 15-50 a dalších a i nově vznikajících) předcházel minimálně rok, kdy autor jednal s Eltonem, vymýšlel a připravoval a věnoval tomu spoustu času a někdy i peněz na pokusy a potom prostě chtěl, aby to doběhlo do zdárného konce.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Můj poslední post na toto téma. Vopravdu vám nikdo nezpochybňuje právo šmrdlat si ty limitky mimo veřejný prostor. Chronomag je více méně hodinkově vyčerpané fórum, které žije na pomezí facebooku a fanouškovského fóra. Skládá se z krátkých vláken o hodinkách a z dlouhých co nosíte, v čem jezdíte, jak hubnete, co pijete, co hulíte. Čekám jen na vlákno, komu hulíte. Hodinkové novinky nikdo už moc neřeší, mechanice do detailu málokdo rozumí. Limitky byly donedávna zajímavé téma, které bylo k hodinkám, nemělo jepičí život a bylo zábavné je sledovat. Taková milá lajna tohoto fóra. A už není. Protože si to ušmrdláte bokem a pak čtrnáct dní se tady taháte za předkožky, heč já tam taky byl. Tak mně třeba mrzí, že jsem financovy Orlíky nesledoval jejich vznik jako u Nautilu, které taky nemám, nechci, ale ten proces byl neskutečně milý. A světe div se, Baker s Lubem to dotáhli do konce.

Po několikáté píšu, aby snad nevznikl dojem zhrzence, že mě renovace a limitky nového Primu neberou. Do budoucna plánuji pořídit si pár starých modelů, pěkně chronovaných. Defacto z limitek se mi líbí asi jen jedna - igen automatic s "vypouklým" dýnkem. Co se děje okolo nového Primu, je mi protivné.

Sečteno, podtrženo. Buď máte koule na to si svoji koncepci ustát a u svého partnera v Novém Městě nad Metují takovou pozici, že krafání nějakého blba vás nerozhodí nebo děláte chronomag v chronomagu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Můj poslední post na toto téma. Vopravdu vám nikdo nezpochybňuje právo šm.dlat si ty limitky mimo veřejný prostor. Chronomag je více méně hodinkově vyčerpané fórum, které žije na pomezí facebooku a fanouškovského fóra. Skládá se z krátkých vláken o hodinkách a z dlouhých co nosíte, v čem jezdíte, jak hubnete, co pijete, co hulíte. Čekám jen na vlákno, komu hulíte. Hodinkové novinky nikdo už moc neřeší, mechanice do detailu málokdo rozumí. Limitky byly donedávna zajímavé téma, které bylo k hodinkám, nemělo jepičí život a bylo zábavné je sledovat. Taková milá lajna tohoto fóra. A už není. Protože si to ušm.dláte bokem a pak čtrnáct dní se tady taháte za předkožky, heč já tam taky byl. Tak mně třeba mrzí, že jsem financovy Orlíky nesledoval jejich vznik jako u Nautilu, které taky nemám, nechci, ale ten proces byl neskutečně milý. A světe div se, Baker s Lubem to dotáhli do konce.

Po několikáté píšu, aby snad nevznikl dojem zhrzence, že mě renovace a limitky nového Primu neberou. Do budoucna plánuji pořídit si pár starých modelů, pěkně chronovaných. Defacto z limitek se mi líbí asi jen jedna - igen automatic s "vypouklým" dýnkem. Co se děje okolo nového Primu, je mi protivné.

Sečteno, podtrženo. Buď máte koule na to si svoji koncepci ustát a u svého partnera v Novém Městě nad Metují takovou pozici, že krafání nějakého blba vás nerozhodí nebo děláte chronomag v chronomagu.

 

Tento názor celkem chápu a do velké míry s tím i souhlasím, má to jediný problém a to je ten, že se mnohdy díky pár urputným jedincům, kteří hlava nehlava prosazují svůj názor, podařilo otrávit další zájemce, kteří z toho nakonec vystoupili a z limitky nebylo nic (viz několikrát restartovaná Davosa). Je pravda, že tohle většinou přežije jen velmi silné téma a nebo člověk, který už s tím má nějaké zkušenosti a tím pádem nepřipustí tohle handrkování.

Řešení toho je imho někde uprostřed - pustit to ven, ať se může přihlásit kdokoliv, řešit některé otázky veřejně, ale vlastní rutinu kolem realizace v SZ.

 

Jen pro pořádek...

 

Předběžný zájem:

tmoris

Bert

Speedwalker

jankoxxx

Jarett

Miloshu

milan.w

Jakubisko

m.n.

malda

Pege1012

JR_2010 (a rovnou napíšu, že pokud bude to něco číslované, tak bych rád č.6)

Dzos

Guzmic

--------------------------

celkem 14

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Můj poslední post na toto téma. Vopravdu vám nikdo nezpochybňuje právo šm.dlat si ty limitky mimo veřejný prostor. Chronomag je více méně hodinkově vyčerpané fórum, které žije na pomezí facebooku a fanouškovského fóra. Skládá se z krátkých vláken o hodinkách a z dlouhých co nosíte, v čem jezdíte, jak hubnete, co pijete, co hulíte. Čekám jen na vlákno, komu hulíte. Hodinkové novinky nikdo už moc neřeší, mechanice do detailu málokdo rozumí. Limitky byly donedávna zajímavé téma, které bylo k hodinkám, nemělo jepičí život a bylo zábavné je sledovat. Taková milá lajna tohoto fóra. A už není. Protože si to ušm.dláte bokem a pak čtrnáct dní se tady taháte za předkožky, heč já tam taky byl. Tak mně třeba mrzí, že jsem financovy Orlíky nesledoval jejich vznik jako u Nautilu, které taky nemám, nechci, ale ten proces byl neskutečně milý. A světe div se, Baker s Lubem to dotáhli do konce.

Po několikáté píšu, aby snad nevznikl dojem zhrzence, že mě renovace a limitky nového Primu neberou. Do budoucna plánuji pořídit si pár starých modelů, pěkně chronovaných. Defacto z limitek se mi líbí asi jen jedna - igen automatic s "vypouklým" dýnkem. Co se děje okolo nového Primu, je mi protivné.

Sečteno, podtrženo. Buď máte koule na to si svoji koncepci ustát a u svého partnera v Novém Městě nad Metují takovou pozici, že krafání nějakého blba vás nerozhodí nebo děláte chronomag v chronomagu.

 

Souhlasim, obcas me to i zamrzi, kdyz vidim chlubici fotky...

Nicmene rad se zucastnim bronzovych PSII a snad casem koupim i nejakou starsi zdejsi limitku v prodejnim vlakne.

 

Předběžný zájem:

tmoris

Bert

Speedwalker

jankoxxx

Jarett

Miloshu

milan.w

Jakubisko

m.n.

malda

Pege1012

JR_2010 (a rovnou napíšu, že pokud bude to něco číslované, tak bych rád č.6)

Dzos

Guzmic

Qwuiddo

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Předběžný zájem:
tmoris
Bert
Speedwalker
jankoxxx
Jarett
Miloshu
milan.w
Jakubisko
m.n.
malda
Pege1012

JR_2010 (a rovnou napíšu, že pokud bude to něco číslované, tak bych rád č.6)

Dzos

Guzmic

Qwuiddo

onney

--------------------------------

celkem 16

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Můj poslední post na toto téma. Vopravdu vám nikdo nezpochybňuje právo šm.dlat si ty limitky mimo veřejný prostor. Chronomag je více méně hodinkově vyčerpané fórum, které žije na pomezí facebooku a fanouškovského fóra. Skládá se z krátkých vláken o hodinkách a z dlouhých co nosíte, v čem jezdíte, jak hubnete, co pijete, co hulíte. Čekám jen na vlákno, komu hulíte. Hodinkové novinky nikdo už moc neřeší, mechanice do detailu málokdo rozumí. Limitky byly donedávna zajímavé téma, které bylo k hodinkám, nemělo jepičí život a bylo zábavné je sledovat. Taková milá lajna tohoto fóra. A už není. Protože si to ušm.dláte bokem a pak čtrnáct dní se tady taháte za předkožky, heč já tam taky byl. Tak mně třeba mrzí, že jsem financovy Orlíky nesledoval jejich vznik jako u Nautilu, které taky nemám, nechci, ale ten proces byl neskutečně milý. A světe div se, Baker s Lubem to dotáhli do konce.

Po několikáté píšu, aby snad nevznikl dojem zhrzence, že mě renovace a limitky nového Primu neberou. Do budoucna plánuji pořídit si pár starých modelů, pěkně chronovaných. Defacto z limitek se mi líbí asi jen jedna - igen automatic s "vypouklým" dýnkem. Co se děje okolo nového Primu, je mi protivné.

Sečteno, podtrženo. Buď máte koule na to si svoji koncepci ustát a u svého partnera v Novém Městě nad Metují takovou pozici, že krafání nějakého blba vás nerozhodí nebo děláte chronomag v chronomagu.

 

Hele, ať si to každý dělá, jak chce, ne ? Je to ochuzení chronomagu, to nepochybně, ale to prostě vyplývá z jeho veřejné dostupnosti - to je výhoda i nevýhoda. Kromě již třeba Mantou  zmíněných aspektů, bych jmenoval ještě namátkou, že některý limitky jsou třeba opravdu speciálky jen pro pár úzce vyhraněných fandů a ani nemá cenu je veřejně prezentovat. Jsou to prostě privatní edice, chronomag v chronomagu, ale jinak to nejde, jen se kluci pochlubí, až je to hotovo. Nebo prodávají, když to nesedne. Dík i za to, ne. Jiný jsou zas mainstreamový přímo určený pro veřejnost (Davosa). Některý zas nejsou vůbec limitky (jako tohle). Záleží i na osobě iniciátora, jestli chce třeba vydělávat, nebo hodinky pro sebe. Atd.... atd......

Upraveno uživatelem cigi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hele zrovne Orly L.E. 50 se prodaly už dvoje.... jedny v tomto týdnu :)

A ve kterém desetiletí se v prodejním vlákně objeví Orlík 50 LE nebo ELTON SPORT 2013 ???

 

Podle mého názoru by si měl LE řídit její autor a měl by mít právo posledního slova, ostatní by se měli přizpůsobit, pokud se jim ten návrh nelíbí můžou si navrhnout svojí limitku.  Ale schovávat LE mimo veřejný prostor aby do toho tolik lidí nekecalo mi přijde jako alibismus.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Omlouvám se, ale škrtám se ze seznamu ...

 

Předběžný zájem:

tmoris
Bert
Speedwalker
jankoxxx
Miloshu
milan.w
Jakubisko
m.n.
malda
Pege1012

JR_2010 (a rovnou napíšu, že pokud bude to něco číslované, tak bych rád č.6)

Dzos

Guzmic

Qwuiddo

onney

--------------------------------

celkem 15

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

třeba z toho něco bude

 

Předběžný zájem:

tmoris
Bert
Speedwalker
jankoxxx
Miloshu
milan.w
Jakubisko
m.n.
malda
Pege1012

JR_2010 (a rovnou napíšu, že pokud bude to něco číslované, tak bych rád č.6)

Dzos

Guzmic

Qwuiddo

onney

pebe

--------------------------------

celkem 16

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...