Přejít na obsah

Konvolut Primek :-)


Doporučené příspěvky

Rejpale :-) máš naprostou pravdu, ale já se pořád nemohu přemluvit, že je to model, který musí do sbírky ....

To ovšem nesnižuje to, že ta sbírka je úžasná a my ti jí závidíme. Ty máš ještě možnost se zlepšovat ( ty PVD by sis měl sehnat :-))), jestli to teda ještě jde ( furt se k těm fotkám musím vracet ).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 83
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Mirek, Jarett - Máte voba na 24 hodin můj osobní ban. Odmítám se s Váma bavit :cheers:

Agrese ... jasně, typická reakce na primární frustraci ... a bude následovat racionalizace, kompenzace atd ... věř zkušenému dětskému psychologovi. Terapie je jednoduchá, musíš se zbavit příčin frustrace ! Nabízím tedy "Konvolut Orlík 38" výměnou za Orlík 65  :cheers:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:D  No já budu tiše závidět určitě dýl, jak 24 hodin...

 

edit: a Jarret má pravdu, něco přebývá, něco zas chybí, takže abych začal shánět ty PVD a třeba pak něco vyměníme  :goof:

Upraveno uživatelem Mirek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Po roku...
  • Po letech...

Přátelé, konečně mám pádný důvod oživit toto staré vlákno. Za ty roky pár Orlíků přibylo, ale včera se do mého držení dostaly unikáty vyrobené v počtu kusů: jeden. Těště se. Fotky nejpozději v neděli :-)

Ty umíš zdramatizovat situaci!!!!!

Počkám si... ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přátelé, konečně mám pádný důvod oživit toto staré vlákno. Za ty roky pár Orlíků přibylo, ale včera se do mého držení dostaly unikáty vyrobené v počtu kusů: jeden. Těště se. Fotky nejpozději v neděli :-)

 

 

Hoj kámo,

to já mám taky radost!

Alespoň je tady někdo, kdo české hodinky Prim sbírá a vymyká se skupině tři, dle rozdělení níže:

 

1) Primky jsou drahý a nemají tu cenu

2) Kdepak vyrábějí to levé pouzdro na PS1,je sice ne úplně top , ale za výrobní cenu do nich půjdu

3) Budu fízlovat Libora a jeho web a budu ho za vše, co tam kdo prodává veřejně vyjebávat

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...