Přejít na obsah

Omega Seamaster Aqua Terra James Bond SPECTRE


Návštěvník Snow

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 112
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Já furt nechápu co vidíš pravidelného, i u toho seika je každá strana zjevně jiná. Asi to úplně pravidelné být prostě nemůže.

 

Ale může. Např. u toho GS je hlavní masa toho kruhu naproti závaží, a určitě to funguje bez problému.

 

Asi stačí, aby byly nepravidelně rozložený váhy, třeba trochu víc materiálu zespoda na části rotoru.

 

Pravidelně to vypadat určitě může.

 

attachicon.gifSpeake-Marin-SM2.jpg

 

Jojo...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já furt nechápu co vidíš pravidelného, i u toho seika je každá strana zjevně jiná. Asi to úplně pravidelné být prostě nemůže.

 

Veď ono to ani pravidelné nie je. Tú nepravideľnosť celku ale robí závažie upevnené na spodnej strane horného kotúča (schválne nepíšem rotoru, keďže rotor je už celok, kotúč + závažie). U Seika je to fajn vidieť, závažie je prinitované v troch bodoch. Leva si netreba všímať, to je iba malý čierny pasažier, hlavnú prácu vykonáva závažie. A ak to tvar kalibru umožňuje, nie je problém celé závažie schovať pod kotúč, tak ako u Speake-Marinu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hoši,už jste se dívali do hlavně někdy? Vrtání samozřejmě pravidelné je,níbrž pohled 3D už pravidelně nevypadá (a tedy 2D už vůbec ne),protože blíže k oku jsou drážky řídké a čím se koukáte hloubjeji do hlavně tím se jakoby jedna strana zhusťuje. A to se zřejmě snažili výrobci zachytit. Jasně,že kdyby to bylo udělané pravidelně na těch hodinkách,možná by to vypadalo měně rušivě,ale chyba to určitě není!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Mne se teda klasicke modre AT s prouzky taky libi vic. A to jsem velky Bond fan. Ale kdyby mi tyhle nekdo nutil, tak se prekecat necham  :lol2:  Ja byl ale vzdycky trochu divnej. Tak treba bondovku s Lazenbym mam hodne rad, radsi nez posledni Moorovky... :whistling:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...