Přejít na obsah

Jaké Panerai máte právě na ruce?


JAJA

Doporučené příspěvky

Stefane, ty jsou náádherný! Nejsem Pamista, ale teď mi nedaj spát jedny. Označení 904 tušim. Ale ty tvoje jsou nádherný. Žeru k tomu tu modrou vteřinovku. Jaký je označení? Kdych byla modrá ručička na těch co chci, tak se snad neudržim...

post-62640-0-83221000-1569940705_thumb.jpeg

Upraveno uživatelem Masák80
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Děkuji za odpověď. Už to studuju. Teď teprve koukám, že jsou matný. Já bych preferoval celolesklý včetně ucha, ciferník asi ten antracit než černý a tu hnědou kůži. Jsem se asi zamiloval. Ještě tam nějak naimplantovat tu modrou ručičku... Myslíte, že to existuje vůbec?

Já si je budu muset jít vyzkoušet do Pařížský. Nikdy jsem je neměl na ruce. Snad mi třeba nebudou sedět :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak já mám teď SOH 46. Všude jsou ty PAM due ve 42 co tak koukám na Chrono24. A to se bojim, že budu mít z nich pocit, že jsou malý. No vyzkoušim je a budu se v těchto vodách ještě rozkoukávat. Bohužel jak jsem měl lásku na první pohle s těma SOHama, tak to mam teď s těma due.

A ohledně vodotěsnosti. Jakože malá? Já bych se teda asi ani s koženym řemínkem nekoupal. K moři kdyžtak SOHy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...