Přejít na obsah

Jaké Panerai máte právě na ruce?


JAJA

Doporučené příspěvky

Fakt že jo! Díky Tvým leštěnkám a pouzdru 1950 vidíme skoro celou Tvoji kancelář nebo co to je  :D

 

Kua člověk aby při focení hodinek ještě myslel na to jestli má kolem sebe uklizeno :lol2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Celkem už jich bylo 9, želbohu zůstaly pouze tyto dvoje.

Vtipné je, že jsem vždy trval na automatu a datumovce no a vidíte.

Oboje jsou manuál, oboje bez data a jedny dokonce i bez vteřinovky.

Tedy 512 a 560.

na automatu netrvám, ale na vteřinovce a datumu jo, jak se Ti povedla se zbavit potřeby data, něco se přihodilo nebo jen prostě časem?
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

RubberB pro Panerai dorazil. V úterý odpoledne objednáno na Floridě, dnes odpoledne doma.

Jestli jsem byl z RubberB nadšen u RLX DeepSea, u PAM jsem ještě více. 

I přes raketu co dnes stojí nelituju ani jediné koruny a obávám se, že ostatní řemeny jsou out. Z hlediska pohodlí a nakonec i vizáže není co řešit.

 

Fotka je hnusná, je tma. 

post-2301-0-19010600-1423151153_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

na automatu netrvám, ale na vteřinovce a datumu jo, jak se Ti povedla se zbavit potřeby data, něco se přihodilo nebo jen prostě časem?

Ani nevím, nakonec jsem zjistil, že mi to je vlastně jedno. A u 560 jsem si dokonce záměrně vybral tyto i když jsem mohl mít 510 s vteřinovkou. Jsem rád, že na devátý pokus mám konečně i číslici 9.

Upraveno uživatelem MaxT
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Celkem už jich bylo 9, želbohu zůstaly pouze tyto dvoje.

Vtipné je, že jsem vždy trval na automatu a datumovce no a vidíte.

Oboje jsou manuál, oboje bez data a jedny dokonce i bez vteřinovky.

Tedy 512 a 560.

Skvělá PAM dvojice

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

RubberB pro Panerai dorazil. V úterý odpoledne objednáno na Floridě, dnes odpoledne doma.

Jestli jsem byl z RubberB nadšen u RLX DeepSea, u PAM jsem ještě více. 

I přes raketu co dnes stojí nelituju ani jediné koruny a obávám se, že ostatní řemeny jsou out. Z hlediska pohodlí a nakonec i vizáže není co řešit.

 

Fotka je hnusná, je tma. 

Ahoj, hod prosim vic fotek. Nevypada to vubec zle :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, hod prosim vic fotek. Nevypada to vubec zle :-)

Když tak zítra, už je tma jako v pekle. Na jejich stránkách nějaké fotky najdeš a i na google obecně. 

Za sebe Ti řeknu jen tolik: plánuješ li si ty new 312 nechat dýl, neváhej a jdi do toho. Nic lepšího na hodinky není. A jde tam vrazit i origo spona. 

DeepSea byly na tahu nepěkné a nepohodlné, na RubberB skvělé. Tady je to totéž. RubberB se chová jako obruč, váha se rozloží, hodinky jsou na ruce dokonale vycentrované a nemají tendenci padat na stranu. Fakt pecka.

post-2301-0-28080700-1423152222_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když tak zítra, už je tma jako v pekle. Na jejich stránkách nějaké fotky najdeš a i na google obecně.

Za sebe Ti řeknu jen tolik: plánuješ li si ty new 312 nechat dýl, neváhej a jdi do toho. Nic lepšího na hodinky není. A jde tam vrazit i origo spona.

DeepSea byly na tahu nepěkné a nepohodlné, na RubberB skvělé. Tady je to totéž. RubberB se chová jako obruč, váha se rozloží, hodinky jsou na ruce dokonale vycentrované a nemají tendenci padat na stranu. Fakt pecka.

Ok. No takhle z boku uz to zase takova bomba neni :-) Uvidím.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...