Přejít na obsah

Jaké Panerai máte právě na ruce?


JAJA

Doporučené příspěvky

Se tak divam na ty Langeho syny a na kazde fotce maji tu rezervu jinak.. Jednomu to pri natahovani stoupa a druhymu klesa.. Tak ted nevim :-D

 

@JAJA; Z toho si nic nedelej, ja nemam ani to 3denni. Nekdo holt potrebuje u hodinek MI a nekdo dlouhy pero :-)

 

Jinak zpet k tematu.. ty vase PAMy jsou pecka (uplne vsechny)! Kdo vsechno s nima byl uz ve Florencii?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to víš, nemáš zase základní model, tak si uvěddom, že ta fteřinofka taky něco sežere, ulom jí a budeš mít možná nejdelší péro:-)))) teda rezervu:-)

Upraveno uživatelem Moty
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Test rezervy u konce: 9 dni a 3 hodiny... Sice moje pero vydrzelo s tech 8dennich nejmene, ale taky uz nejsem nejmladsi... ;) a vysledek slusny! ;)

 

Opetovne natazeni do plna: 155 otoceni korunkou

Asi budu divnej, neboť ruční nátah a k tomu 8 dnů rezerva je pro mě sice vrchol hodinařiny, ale 155 otočení korunkou zrovna u Luminorů musí být trochu tělocvik. 

Být to Radiomiry, tak neřeknu ani "ň" , ale takhle musím říct, že jsem rád za dvě menší péra a rotor.  :angel:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Asi budu divnej, neboť ruční nátah a k tomu 8 dnů rezerva je pro mě sice vrchol hodinařiny, ale 155 otočení korunkou zrovna u Luminorů musí být trochu tělocvik. 

Být to Radiomiry, tak neřeknu ani "ň" , ale takhle musím říct, že jsem rád za dvě menší péra a rotor.  :angel:

No nevím jak to dokážou ostatní na 150 otočení, ale já potřebuju přes 300. Tedy pokud mluvíme o klasickém natahování do půlky korunky tam a zpět. Jedná li se o otočení o celých 360 stupňů tak pak by těch 150-160 mohlo být.

Jinak mé 560 vydrží taky něco okolo 9,5 dne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

A proc se natahuje zpet a ne jenom tam?

No nevím. Jako malému klukovi mi to tak ukázali a od té doby jsem nad tím nepřemýšlel. Snad že je to snažší a člověk nemusí přehmatávat. Navíc před 40 lety primky rozhodně 8 days neměly.

Upraveno uživatelem MaxT
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník YPO

taky natahuju jenom dopředu a to sem měl jenom dětský primky než sem je domrdal ..... spíš mě překvapuje ta délka rezervy .... sichruje se tím panerai ve smyslu přesnosti aneb "tady máš osmidenní  a tam garantuji přesnost", ale musím tam dát delší péro, aby to tak skutečně bylo ..... jde o to, že téměř každé hodinky, když jsou na "dojezdu" tak jdou velmi špatně a u dlouhého péra to může být velký průser ..... ale to je jenom taková laická úvaha

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...