Přejít na obsah

Jaké Panerai máte právě na ruce?


JAJA

Doporučené příspěvky

@radek124. - vim ze mas na klasik gumu averzi, ale me tak hrozna v lete u more neprijde a drzi pekne, bavi me;-)

@topkan- tohle jsou jezera u ploče v chorvatsku, je to kousek na makarsky riviere, soubor 7 spojenych jezer s kristalove cistou vodou! Prijemny doplnek ke slanymu mori;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pánové, já vím že to jsou knížecí rady od někoho kdo už macaté ušáky pár měsíců nemá - ale věřte že jak jednou zkusíte, origo gumu už k vodě nenasadíte...  :speak_cool:

 

Jinak to Chorvatsko závidím, letos se k naplánování nějaké dovolené vůbec nejsem schopnej dokopat...  :crybaby:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hadr se mi líbí, zejména ten origo Panerai v zelené. Bohužel v Carollinu se neobtěžovali odpovědět na můj poptávkový mail, a já je prosit nebudu. I v pískové barvě by byl látkáč super, zatím jsem našel jen s kruhovými otvory v řemínku, přes to se nedokážu přenést... potřebuju ty oválné, Pam otvory :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já vím, taky už jsem ho měl ve strapshopu několikrát v košíku, za ty peníze je super. Ale ty dírky jsou prostě kulaté.

Já jsem nakonec volil sérii řemenů od Rasti, a jsou rozhodně luxusní, je to kouzelník s kůží :-)

No a na léto mám ten gumák od Hirshe

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mimochodem, keramika je skutečně fajn jako EDC, neodře se, stále vypadá jako nová. No, nějaký čas mi trvalo, než jsem se naučil hlídat si ruku, abych s nimi nepraštil, a nesundávat je nad dlažbou a podobnými tvrdými materiály, ale musím zaťukat, 7let a v pohodě.

I když dřív jsem měl víc kousků, ale musel jsem prodat. Zůstaly jen tyhle mazlíky :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co se keramiky týče, tu mám na "zimních/oblekových" RADO Sintra Chrono - a i po 10 letech jsou "ve stavu nových", akorát kvůli lesklé platinové povrchovce jsou prakticky "nefotitelné" - a tady by to byl offtopic  :cool02:

Šišaté dírky na hadráku Ti vysekne na počkání kde kdo - stejně bys tam nechtěl tu hnusnou plechovou sponu s drátem. Jestli jsi od Prahy, zkus třeba Habaděje: je to on kdo má na svědomí toho mého parádního pštrosa - a dírky v něm jsou pochopitelně oválné.

RC3 je na práci s kůží doslova kouzelník - nejedny vysoké PAM 1950 už jeho "Round cut" řemínky zachránily od potlučení a zavržení  :speak_cool:

Upraveno uživatelem Radek124
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...