Přejít na obsah

Jaké Panerai máte právě na ruce?


JAJA

Doporučené příspěvky

Ja teda momentalne takto.

 

8635582056a1dc46ec6b7f775c7fb344.jpg

 

Moje flajbeky jsou v Neuchatelu a cekaji na prevteleni. Pri vymene remene mi doslova vystrelil ten malej cudlik co jisti stezejku z te diry zezadu nozek. Je v te dire zarovej s malinkou pruzinkou napresovanej a soudruzi instalateri to pry nebudou opravovat a misto toho mi vyrobi uplne nove pouzdro. Se picnu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja teda momentalne takto. 8635582056a1dc46ec6b7f775c7fb344.jpg

Moje flajbeky jsou v Neuchatelu a cekaji na prevteleni. Pri vymene remene mi doslova vystrelil ten malej cudlik co jisti stezejku z te diry zezadu nozek. Je v te dire zarovej s malinkou pruzinkou napresovanej a soudruzi instalateri to pry nebudou opravovat a misto toho mi vyrobi uplne nove pouzdro. Se picnu...

Tak to je slušná prda, Ale je super ze budes mit novy netknuty pouzdro, ale ze se to takto stalo slysim prvne. No tak hlavne ze to nestrelilo treba do voka zejo, to by nebyla takova sranda... tak at je rychle udelany a muzes zase pamovat, ted je nase sezona nejvyssi;-)))
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to je slušná prda, Ale je super ze budes mit novy netknuty pouzdro, ale ze se to takto stalo slysim prvne. No tak hlavne ze to nestrelilo treba do voka zejo, to by nebyla takova sranda... tak at je rychle udelany a muzes zase pamovat, ted je nase sezona nejvyssi;-)))

Vychytane ty ficury maji, ale ja musim mit vzdycky neco extra :D Mel jsem smulu na kus, tohle se bezne nestava. Stesti jenom, ze to nepovolilo nekde v mori!

 

A byl to head shot! Do cela pekne mezi voci.. B-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...