Přejít na obsah

Outdoor spacák


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 239
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Zlenivel sem, takze potrebuju karimatku... penovou netaham, zabere moc mista a tak lezim na zemi a po trech dnech sem otlacenej... chce to samonafukovacku... co tohle? https://www.4camping.cz/p/karimatka-pinguin-skyline-xl-1/#36783

 

Jak moc to má být skladny ? Já mám 3 :-) Jednu když jedu autem do kempu (Husky Flop), jednu když jedeme na vodu a nejmenší když jedeme na kola.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Poohlizim se po stanu Husky Fighter 3-4. Rikal sem si skonci sezona, zacnou vyprodeje a ejhle ono se spis prechazi na MOC. Zajima me zda ma Husky nejaky termin na akci (treba v zari bylo 20% na batohy), pripadne zda ma cenu pockat do jara, na vystavy apod. Nebo koupit na heurece to nejlevnejsi a fertig... Bral bych 2 ks. Diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Stan a karimatku uz mam tak jeste novej spacak... Mame asi 10 let (mozna?) nevim presne, nejaky High Peak, nepodarilo se mi ho vygooglit, teplotni zony na sobe nema, jen material a vaha je cca 2,5 kg, tudiz ho skoro neberu, v teplote kolem 5-10 st. v nem spim v trenyrkach a kratkym tricku a mam ho polorozeplej.... Pak mam kilovej High Peak s teplotama 9/6/3, ten beru na kempovani/vodu, a spim v merinu... Jedna se o vikendove, vyjimecne tydnove pobyty

 

Neplanuju spat v obdobi kdy by teplota sla pod nulu... bavime se o obdobi kveten- zari... pocitejme tedy teplota venku 5-10 st. nejcasteji a nejezdim sam, takze ve stanu ja + 1-2 lidi...

 

Chtel bych tedy spacak cca 1,5 kg, 2 tisice kc, s teplotou asi 0-2 st. si myslim ze mi musi stacit... Asi bych si priplatil za peri, ale furt vaham... Merim 185 cm, mam radsi rozmer 185 cm zkusit nebo brat radsi rovnou vetsi?

 

Adept cislo 1) http://www.huskycz.cz/spacak-extreme-ember-14-c-modra

 

C2) http://www.pinguincz.cz/cs/zbozi/topas/p-120

 

C3) http://www.huskycz.cz/spacak-outdoor-montello-9-c-new-modra

 

C4) http://www.huskycz.cz/spacak-perovy-dinis-10-c-zelena ale to uz je asi ptakovina, ale ta vaha je neskutecna...

Upraveno uživatelem Lion
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pro zajimavost kde to siji? Samonafukovacku mam Thailand

 

Asie... pokud bys chtěl českej spacák, tak asi jedině vyšší modely od Primy a Sir Joseph... nebo vyloženě zakázka, ale to jsme s cenou jinde...

 

edit: Lione, do jakýho stanu jsi nakonec šel a jestli to byl Fighter, můžu se zeptat, za kolik jsi ho sehnal? Teď jsem se díval na jejich stránky a fakt čumím, oni ho prodávají za 7,5 klacku :eek:  Když jsem ještě dělal na krámě, je to teda pravda 8 let nazpět, tak jsme ho v letní výprodeji prodávali za 3,5k a jak se dívám, nijak se od té doby nezměnil...holt cena rukodělné práce v PRC letí strmě nahoru... Já ho od nich tekrát dostal za výborné prodejní výsledky, tak ho mám doma na půjčování a vždycky když ho někomu půjčím, dostanu při vracení pěknej pojeb... už jsi ho zkoušel stavět?

Upraveno uživatelem Mirek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co se spacaku tyce, tak po ruznych znackach jsem nakonec zakotvil u Primy - dlouhodobe nejlepsi pomer cena / vykon. Vzhledem k tomu, ze ve spacaku spim denne, do -15 spim pod sirakem a za poslednich 20 let sem spal mimo spacak asi 10x mne ostatni znacky nepresvedcily (vylozene spatnou zkusenost mam s Hannah, s Colemanem zadna spokojenost, mirne spokojeny sem byl s Husky. Yeti sem zkousel jen dve noci (zapujceno), spalo se mi v nem dobre, ale cena mi neprisla adekvatni). Vetsina jedincu moc casto v zime venku nespi, tem staci nejaky trisezonni spacak od Primy, na vylozene zimni vandr pak neco s vetsi izolaci.

Karimatku doporucuji Thermarest (i kdyz uvidime, jak se ted postavi k aktualni reklamaci) a to ze stejneho duvodu jako vyse - spim na ni denne. Co se tloustky karimatky tyce, tak doporucuji minimalne 3,5 cm...Na zimni vandry 5cm.

 

Edit: Volbu naplne (izolace) nutno zvazit dle pouziti. Osobne se priklanim k umelemu vlaknu.

Upraveno uživatelem Xenomorfus
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mirku, vzal sem fightera, stavet sem ho stavel, neprisel mi tam nejaky vetsi zadrhel... Co lidi kritizuji? Ja ho bral za 4990,- , coz byla az do toho rijna bezna cena, min. 5 eshopu se motalo kolem teto ceny... Ted stany a spacaky na heurece, vsechny eshopy stejna cena s husky.cz...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aha, tak to soudruzi v Husky asi zavedli cenovou politiku :-D Dostat do Fighteru poslední prut, a ať jsi na konec nechal jakejkoliv, byl celkem oříšek, dle mě to bylo příliš dlouhejma segmentama...možná to změnili...tak přeju, ať slouží a ať nemusíš řešit žádnou reklamaci, na Husky jich bylo mraky...

 

A co se týká těch samonafukovaček, rozhodně doporučuju Therm A Rest. Dělal jsem u firmy, která byla první dovozce do ČR a SR, reklamací bylo poskrovnu, navíc pak zavedli doživotní záruku, takže to je vybavení fakt nadosmrti. Co vím, tak reklamace by měla být zcela bez problémů, my jsme to zákazníkům měnili kus za kus, pokud ji nemáš přímo od dovozce (Vertical sport), ale od obchodníka, asi Tě klasická měsíční čekačka nemine... Já jich mám několik, v provozu jsou skoro furt, hodně je půjčuju a zatím bez problémů, jen na jedné se vyřádil kocour a lepit cca 200 děr od drápků byla fakt radost :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník maxipesfik

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...