Přejít na obsah

Outdoor spacák


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 239
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Zrovna lepim manželce thermarestku :). Byla proražená z horní strany, nechápu jak to dokázala. Normálně jsem jí nafouknutou protáhl vanou, díru označil. Koupil jsem origo záplaty, mají různé varianty na malé díry bez záplat, ale tomu se mi moc nechtělo věřit. Flákl jsem na dírku cca 1x1mm kolečko o průměru 6cm a celkem tomu věřím. Jak to bude v reálu ale budu moc referovat až po vyzkoušení. Teď schne...

 

Edit: Jinak je tedy tuším dva roky stará (možná tři), ale přijde mi úplně v pořádku. Díra byla zcela evidentně škubnutá něčím ostrým.

Upraveno uživatelem prischera
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Toto je Jurek, na štítku je Made in Taiwan :D kupovany v srpnu 2015 za čtrnáct stovek... Jinak viz screen yate stalo se mi přesně to samé... Je tam milion malých mikropórů, takže bych tam musel dát záplatu přes celý záda, nebo to celý namatlat lepidlem :)

 

Kašlu na to, litr přihodím a koupím Thermarest, snad bude fungovat déle a za ten machrindex mezi quechuama to stojí :))))))

post-13209-0-79579700-1542721908_thumb.jpg

Upraveno uživatelem Lion
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to idem za staleho nadavania jebnut do toho odpadu a až budu mít cestu kolem hudy sportu tak se zastavím pro ježíška :/

Jooo, tohle mi udelala ta Lafuma. Thermarestka drzi a bude drzet, na tohle se vztahuje pripadna celozivotni zaruka. A nepotrebujes ani doklad o koupi. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj ta zaruka je supr,ale zatí neznám nikoho kdo by jí využil. Afri ten Yate neznám..v porovnání se spacákem od Rákosky jak si stojí poměrem cena/výkon?

Ja uz sem ji vyuzil. Uz sem to tady nekde i psal tu story. Ale z mobilu to ted nechci hledat ;-). Vecer to najdu z PC.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj ta zaruka je supr,ale zatí neznám nikoho kdo by jí využil. Afri ten Yate neznám..v porovnání se spacákem od Rákosky jak si stojí poměrem cena/výkon?

 

Recenzí najdeš dost a vychází velmi dobře, jak říkám mám ji okolo pěti let a bez problémů, vydrží i dost ostré kameny. Základ je skladovat je rozvinuté, což když koukám na Lionovu fotku, tak to možná pro něj jest novinkou :cheers: 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...