Přejít na obsah

Outdoor spacák


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 239
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Já už ho od nich mám asi deset let, ani nevím jaky typ. Mladej mi ho začal tahat tak chci aby měl vlastni. Jezdí hodně na vodu,

Sem tam cundr. Tak duben až říjen. Hodně pesky, tak bych chtěl co nejmenší a nejlehčí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ho zkus poptat, to by mu v pohodě stačil. Nebo vem tuláka... Sem v Summeru spal v -3, merino triko a spodky a bylo vyřešené. Na vodu si vesměs beru kilovyho colemana, je teplo, kdyztak si vemu merino triko, ale malokdy... Samonafukovacku mas? Mam Jurka 3 cm za 1300 a udela to hodně...

 

http://shop.honza-centrum.cz/spacak-prima-classic-summer-220-15-c

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
  • po 3 týdnech...

Dříve jsem nakoupil spacáky Rock Empire, zpracování kvalitnní.  Nicméně se mi zdálo, že se špatně propouští vodní páry, toto následně potvrdili i v Dtestu.

 

Loni jsem obnovil skladbu spacáků, investoval jsem do výrobků firmy Prima, které jsou ušité v ČR.  Maximální spokojenost :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zvlastni, ja mam Primu desaty rok. Faktem je,ze posledni dva roky uz je to trochu slabsi, ale do -15 pod sirakem jeste zvladne. A to ma za sebou dost (tak 1000 noci urcite). Ale taky je mozne, ze jsem "slabsi" na zimu ja ;-). 

Mozna spatna udrzba...

Kazdopadne je to muj asi 10-ty spacak, a ted uz jediny zimni. Jeste ma starsi zateplovaci vrstvu (Polarguard 3D), ktera uz se dnes nepouziva. Kamarad spoluvandrovnik si stejny  model (s novejsi vrstvou Climashield) poridil pred 5-ti lety a uplne v pohode. 

Jsou urcite kvalitnejsi spacaky, ale pomerem vykon/cena jsem zatim neobjevil nic lepsiho.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Primu mám. Ten největší extrém co dělali, -25 a největší váha. Po 5 letech sporadického používání to byl spacák tak do +15 extrém. Za mě tedy nic moc.

 

Tak to je nějaká zrada ... :o

 

 

Cirka před 20 lety jsem měl taky nějakou mizernou Primu, kterou jsem po vyzkoušení věnoval ukrajincům z firmy.  Ty, co jsem kupoval v

 

minulém roce (Makalu a Annapurna) jsou z té kolekce, co šijí v ČR.  Annapurna se mnou projela Rumunskem a OK. :D

post-1060-0-39520100-1520186997_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Peri je urcite lepsi, nez syntetika (minimalne zatim), ale pro urcite uzivatele k nicemu (treba pro mne). Tedy ne uplne k nicemu, ale pouziti je velmi problemove. 

Samozrejme, Sir Joseph je super, asi nejlepsi volba, budes spokojen.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

 

Teraz som ho prvykrat po asi 12r pral, snad bude ok...

Ten náš to zvládnul úplně v pohodě, jen je potřeba pečlivě vysušit, proklepávat, aby se ty peří od sebe odlepily, ale i to šlo dobře.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Uchází mi samonafukovacka, máte nekdo osvědčený tip jak najít díru? Nevím jestli to nasoukat do vany nebo to třeba namazat mydlovou vodou? Díky

Ja to resil ve vane. Napric a protahoval jsem ji pod vodou. Akorat sem zjistil, ze tech der je tam asi 20. Proste se rozpadla a unikala vsude. Ale to bylo pred spoustou let (Lafuma) a to sem jeste nemel Thermarest.

Uz bych dnes jinou nebral. Navic dozivotni zaruka (uz sem vyuzil)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

Uchází mi samonafukovacka, máte nekdo osvědčený tip jak najít díru? Nevím jestli to nasoukat do vany nebo to třeba namazat mydlovou vodou? Díky

Jj, mam osvedceny recept. Zabalit do co najmenaieho balicka a za staleho nadavania drbnut do odpadu. Nasledne objednat novu. Sorry, zazil som 2x, nic ine nema zmysel. Proste skoncila. Ak teda nieje nova a len si ju niekde prepichol.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ok, tak já to zkusím... Už sem taky uvažoval, že bych ji vyhodil a koupil thermarest trail pro, ale zas já sem tam spím pod sirakem, lehnu na ní k ohni apod, tak sem tomu šel asi dost naproti a nerad bych za 2 roky zas kupoval další za 2 500... Když ji využiji 14 dní v roce... A nějaký typu decathlon za pár stovek sou zas ohromně těžký...

 

Kupovana nekdy cca v prosinci 2015

Upraveno uživatelem Lion
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ok, tak já to zkusím... Už sem taky uvažoval, že bych ji vyhodil a koupil thermarest trail pro, ale zas já sem tam spím pod sirakem, lehnu na ní k ohni apod, tak sem tomu šel asi dost naproti a nerad bych za 2 roky zas kupoval další za 2 500... Když ji využiji 14 dní v roce... A nějaký typu decathlon za pár stovek sou zas ohromně těžký...

Presne tu mam a spim pod sirakem furt. A zatim se mi ji nepodarilo poskodit. Uz je pravda trosku spinava a osoupana, ale funguje jak ma.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...