Přejít na obsah

Luděk Seryn Skeleton 2013


Doporučené příspěvky

Dlouho jsem váhal zda to sem dám, fotky strašné - mobilní, časem doplním lepší, pokud bude zájem.
Je k tomu dlouhý příběh, ale ten dnes nedám, update později kdyžtak...

Luděk Seryn Skeleton
36x49 mm
Manuální nátah by Luděk Seryn
Bílé zlato
Ciferník dřevo - 200let starý dub

 

post-7722-0-99254800-1423419722_thumb.jpg

post-7722-0-55533600-1423419736_thumb.jpg

post-7722-0-03612000-1423419751_thumb.jpg

post-7722-0-95415100-1423419781_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 72
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

A presne proto se mi to sem moc nechtelo davat :-), protoze vim, ze z toho vznikne diskuze sperkarina versus hodinarina atd. A proto to teda budu muset sepsat a rict, proc jsem volil zrovna, jak jsem volil, od dreva na cifru az proc vubec samotny "projekt", ktery je pro spoustu lidi nepochopitelny, druzi to zase vidi jinak.. Svuj postoj jako majitele osvetlim, zralo mi to v hlave prakticky rok a pul...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Krásný kousek skeletonových hodinek.Tiše zavídím a samozřejmě gratuluji.A na příběh se moc těším.

 

Ten ciferník ze dřeva je výtečný nápad.Kde jsi ten dub sehnal?

Dub dodal pan Seryn, drevo jsme vybrali na zaklade me zadosti, aby hodinky "starly se mnou"

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hodnotit zde design je ošemetné. Je jasné, že hodinky jsou neprodejné a veděl jsi, proč do nich jít. Já oceňuji to, že jsi nekoupil nějaké Piaget, Audemars Piguet aj. hlavně abys dobře prodal, ale šel jsi do takového projektu! LS si zaslouží pochválit za in-house.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

LS ma svuj styl. Myslim, ze tenhle ne-chrono skeleton je rozhodne povedenjsi nez chrono, co se tu pred casem objevilo v prodejni sekci. Tesim se na detailnejsi fotky. Respekt hodinarskemu mistru i majiteli.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hodnotit zde design je ošemetné. Je jasné, že hodinky jsou neprodejné a veděl jsi, proč do nich jít. Já oceňuji to, že jsi nekoupil nějaké Piaget, Audemars Piguet aj. hlavně abys dobře prodal, ale šel jsi do takového projektu! LS si zaslouží pochválit za in-house.

Dekuji, zhruba takhle to nejak bylo... absolutni individualizace a věc nadosmrti... Resale zhola nemozny, vsichni jsme pred casem videli Nolanus v prodejnim vlakne. Ale s tim do toho jdes... Jen ty vis co mas a proc je ten jeden sroubek "zprasenej" - protoze sis ho delal sam :-)  A LS si zaslouží pochválit i za přístup...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A presne proto se mi to sem moc nechtelo davat :-), protoze vim, ze z toho vznikne diskuze sperkarina versus hodinarina atd. A proto to teda budu muset sepsat a rict, proc jsem volil zrovna, jak jsem volil, od dreva na cifru az proc vubec samotny "projekt", ktery je pro spoustu lidi nepochopitelny, druzi to zase vidi jinak.. Svuj postoj jako majitele osvetlim, zralo mi to v hlave prakticky rok a pul...

 

Těším se na další foto a příběh. Ať si kdo chce co chce říká, toto je prostě solitér a ne konfekce.

To, že jsi se na vývoji podílel dává hodinkám další dimenzi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...