Přejít na obsah

Jaké Breitling máte dnes na ruce?


Krrtek

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 7,8tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

@lukassko2 - a prečo si do nich nakoniec nešiel? Ja som pôvodne, podľa fotiek, chcel bez chrona, prišli mi čistejšie, prehľadnejšie, ale potom keď som ich porovnával u AD tak vyhralo chrono. Síce to nevyužijem, ale páčia sa mi :)

 

@Plina - je to Hirsch Tiger

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ani neviem preco, ja som povodne chcel chrono, nad klasickymi som vobec nerozmyslal, zmena nazoru nastala na predajni. Pekny cisty cifernik, v kombinacii s plastickymi indexami mi prisli viac univerzalne a hlavne ma nazivo milo prekvapili. Keby som mal uz ine lepsie automaty ( napr. Seamaster )a chcel by som do komba nejake baterkace, tak berem chrona. Ale nekedy na ne stale myslim a zavidim ti :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak potom nemas co zavidiet, mas na ruke to, co sa ti pacilo/ sedelo ti viacej. Ja som prave bral Colty ku Speedmastrom, ako super bezudrzbovu alternativu na denno-denne nosenie. A keby si velmi vahal, tak vymenit nechrono automaty za chrono SQ by asi nebol problem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ďakujem kolega, len škoda, ze nie su v 11ks limitke. :)))

 

Ja skúšam posledné dni remene.

attachicon.gif IMG_4163.JPGattachicon.gif IMG_4179.JPG

ale tak je to modek k 30tému výročiu. Tiež špecialita. A ten mesh im ide. ;) Ďalšia super alternatíva je podľa mna ešte ten originál remienok s ktorým sa dali zohnať (čierny textilný na pracke)

 

Odoslané z SM-G950F pomocou Tapatalku

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...