Přejít na obsah

Jaké Breitling máte dnes na ruce?


Krrtek

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 7,7tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Dneska nečekaná výměna, jejímž výsledkem je ale vstupenka do tohoto vlákna. Od mechaniky trochu odklon ke kosmickým technologiím. Ale každej chronomagor by asi měl mít jedny quartzky.

 

post-14317-0-57818300-1586083985_thumb.jpg

 

A už jsem skoro zapomněl, jak se tváří brajtlí antireflex. Ten svým výsledným kontrastem bohatě vynahrazuje absenci barviček, který občas na hodinkách hledám.

 

post-14317-0-18175200-1586084037_thumb.jpg

 

post-14317-0-49058000-1586084043_thumb.jpg

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já si říkal, co ste s Tengem upekli. :D

Asi ti nebudou zrovna malý, ale hodinky jsou to fajne.

 

Máš prostě přehled :D S velikostí patří k těm větším, ale nic hroznýho. Trochu jen zápolím s nepoddajným kaučukem, ale to je řešitelnej detail. Ale jsou super, to se musí nechat.

 

Radik, gratulácia.

 

Díky, díky :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tohle budou navíc jedny z mála hodinek, u kterých je možná kaučuk těžší než tah :)

 

To asi jo. Navíc s tím kaučukem jsem se moc nezkamarádil. Tak jak jsem tahovej, tak mi přijde hlavně u spony strašně nepoddajnej  a chybí mi na něm ještě tak dvě dírky. Budu to řešit NATO kouskem. Tak jak mám rád tahy, tak v tomhle případě takovej magor zase nejsem :) Ale nadšení zatím přetrvává baterce navzdory. A budu se opakovat, ale ten antireflex.... Ve spojení s inverzníma displejema z nich "vyzařuje" temnota.

 

post-14317-0-49063800-1586195874_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...