Přejít na obsah

Jaké Breitling máte dnes na ruce?


Krrtek

Doporučené příspěvky

No Adame, co jsem viděl na Tvé ruce SuperAvengery, tak 47mm je akorát :D . Co máš vlastně teď? SOH jsi prodal, že?

Urcite by sadli aj 47 ky, ruku mam na to, no niekedy som citil pri SA ze su nejak moc tak som si povedal ze radsej ostanem pri "mensich" rozmeroch, vid SOH 46 :D, ale vazne, asi by som potreboval jedny mensie a jedny vacsie ale to by som isiel zase oproti sebe, som rozhodnuty mat doma naraz len jedny jedine hodinky, zatial to funguje :) ktovie dokedy....

SOH mam furt, co som predaval boli kamosove.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 7,7tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Jeste nedavno jsem nad beckama kroutil hlavou. Ve Zline u Stuchlika jsem nechapal, co na nich vsichni vidi. Ted uz mam taky jedny. A vsechno uz je mi jasny ?

 

Pridam dalsi baterkace... sice foto neni dnesni, ale dnes na ruce celej den.

 

post-7330-0-48842900-1424122259_thumb.jpg

Upraveno uživatelem libor2002
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aha, já myslel, že byly Tvoje. Ty Chronospace jsou taky moc pěkný, sakra, že bych okusil opět ana/digi :) ... já už sem nepolezu, fakt néé :D ...

To by sme sa potom nudili a kam by sme davali tie penize ktore minieme teraz na hodinky??? :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano... Plán byl našetřit na nový s tím, že jsem se stále rozhodoval, jestli konzervativní celočerné, nebo odvážnější v barvě (asi žlutá), ke kterým bych mohl kombinovat i řemeny s prošitím v dané barvě. Bohužel, nebo naštěstí, nedávná nabídka váženého člena, určitě víš, to celé rozhodování urychlila. Bohužel proto, že zůstanu konzervou a jsou nakonec celočerné. Naštěstí proto, že jsem tímto rozhodnutím ušetřil pro mě nezanedbatelnou sumu oproti zcela novým. Každopádně nadšení trvá - však víš, poznal jsi to asi sám... I na fórum jsem vlezl až po delší době, proto moje odpověď přichází až po týdnu. I když jsem je původně plánoval spíš jako "sváteční" kousek a hlavně do sbírky, nejde to bez nich a musí být na ruce. Minimálně dokud je zima a nosím dlouhý rukáv :)

 

Počkej, ty sis je vážně už koupil???!!! Já myslel, že jsi to měl v plánu až někdy dýl?

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...