Přejít na obsah

Rolex Oyster Perpetual Fake


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 80
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď
Návštěvník Kamil

Ty voe, to je síla. Luneta z Yachtmasterů, quartzový strojek... Že bychom Rolexu navrhli inovaci? :D

 

A koukám že dostaly pořádně zabrat. Jak dlouho jsou nošené a kterému zoufalci jsi je sundal z ruky?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Heh tak historia vzniku fotky hodiniek je zaujimava. akurat som sa vratil z dovolenky v chorvatsku. majitel vilky, kde sme byvali ich mal stale na ruke az mu dosla baterka tak ich vymenil za nove ale to som vtedy este nevedel. raz som zavital do ich kuchyne lebo som potreboval vacsi noz na krajanie melonu a zbadal som ich na chladnicke. otocil a spodne dynko bolo dane dolu. tak som rychlo vybehol hore pre fotak a tak vznikli tieto pekne fotky :)

 

ps. ak by mal niekto zaujem mam ich aj vo vacsom formate hehe :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník YPO

:lol: ten Chorvat byl asi velice čistotný ......... ty hodinky (jestli se to tak dá nazvat) vypadají jako kdyby je někdo vytáhl po dvaceti letech z vody :lol:

 

+ pro ně je ,že asi vydrželi drsné zacházení a stále jdou :thumbsup_anim:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...
  • po 2 týdnech...

Ted jsem v Turecku. Fake jsou tu k videni na kazdem rohu. Daj se tu ale taky koupit velmi krasne kousky s vazne preciznım zpracovanım od 75 do 100 USD. Ası sı vytrınu v obyvaku vypnim atomatickymi fakema od Bretlingu. Ale jen tu vytrinu pac mıt to na ruce pripadal bych si jako kokot.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty tři subciferníčky jsou jen dekorace, nebo co :)?

U verze Quartz za 5 euro jsou jen dekorace. Jinak u automatu neco funguje neco ne. Vetsinou se pohne rucicka na cıferniku po stisku bocniho tlacitka, ale nic vetsinou za chodu.

 

 

Mimo jine, koupil jsem otcovi do nakladaku krasne OMEGA Seamaster Aqua Terra, ze 75 eur jsem turka ukecal na 25 eur.

Jsou fakt super udelany, krasne modrene rucicky a indexy. Dynko ma ritinu.

Vse funkcni. Maji sroubovaci korunku, jsou to automaty a maji dokonce HACKING. Kdyz pomineme ze si nesou falesny nazev omega jsou to pekne automaty s hackıngem za 670 korun.

 

To jsou oni a az prıjedu dam orıg foto. co v nich tika nevim - nemam otvirak

 

http://ec1.images-amazon.com/images/I/41VE...0RL._AA280_.jpg

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to asi tři roky co jsem si odnášel z Václavské pasážev Praze fejky Bondovek a opravdu mi dělaly několik týdnů radost. Pak začal klopýtat strojek a když už to nešlo vydržet, tak jsem je reklamoval a po měsíci mi vrátili peníze. Celkem jsem si s nima užil a mělo to i ten efek, že jsem přestal po originálních Omegách tolik šílet, což se projevilo výrazným nárůstem cash flow na pivo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Snad to nebude zcela OT. Syn mi z dovolené v Thajsku dovezl, spíše pro legraci, fejky Rolex, oyster perpetual GM nebo GMT, už nevím. Není to ta nejlacinější sorta, zvenku provedení velmi dobré, i sklíčko má zevnitř tu korunku. Strojek mechanika, automat. nátah. To jsou ty dobré znaky. Strojek je velmi hrubý, bez jakéhokoliv značení a má problémy s chodem. Natahovací kotva se pohybuje jaksi trhaně, téměř žádná rezrva chodu a hodinky se zrůdně zpožďují. Šroubovací korunka nejde zašroubovat. Nenosím je, samozřejmě, tohle povídání je pro pobavení.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to mozna o stesti. Ty Omegy maji pomerne hlucnou kotvu. Nemaj pruhled takze nevim jaky maji strojek.

Zatim makaj fakt super. Na vrchu jsou huj, uvnitr mozna fuj. Ale to ted neresim. Je to koupene na pokusy z hecu jako suvenyr z turecka. Uvidim jak dlouho budou makat. Zatim maka vse uplne bez chybne. Korunka jde sroubovat, datum funguje.

Jen Hacking je divnej. Vterinovka se po vytazeni zastavi a po zamacknuti korunky poskoci o 5 sec.

 

Jen je treba upozornit na prekupniky v cechach za ty jejich 2 - 3 tisice to muze byt draha sranda. Ja je ukecal v turecku na 25 euro. Asi meli happy day pac kamos je chtel taky a dalsi den mne pod 30 euro vyhazovali z nadavkama z kramu. Tak jsem dalsi nekoupil nemusime mit za kazdou cenu vsechno.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to asi tři roky co jsem si odnášel z Václavské pasážev Praze fejky Bondovek a opravdu mi dělaly několik týdnů radost. Pak začal klopýtat strojek a když už to nešlo vydržet, tak jsem je reklamoval a po měsíci mi vrátili peníze. Celkem jsem si s nima užil a mělo to i ten efek, že jsem přestal po originálních Omegách tolik šílet, což se projevilo výrazným nárůstem cash flow na pivo.

Dobrý tip pro milovníky looklikes hodinek. Půjčovna fejků ve Václavské pasáži. Měsíční půjčovné ZDARMA. V akci, výhodná nabídka

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Archivováno

Toto téma je nyní archivováno, a proto není možné odpovídat na toto téma.


×
×
  • Vytvořit...