Přejít na obsah

Omega smp black ceramic


Doporučené příspěvky

Zkouška snubáků. Moje snoubenka to celkem přehnala a vybrala celej dokola s briliantama, ale fakt pěknej. Já jsem vzal kombinaci mat/lesk něco ve stajlu buzna tahu, celkem to jde...když to tak počítám tak svatba nás stojí asi jako nový PO.

 

Jinak co myslíte, je lepší celoledk-klasika nebo ta kombi mat/lesk jde? Jinak toto jsou jenom zkušební kousky vyrobený bůh ví z čeho. Finální produkt prej bude top...za měsíc jsem zvědav

post-16172-0-23780400-1423933572_thumb.jpg

post-16172-0-04117800-1423933596_thumb.jpg

Upraveno uživatelem Benny55
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 102
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Návštěvník YPO

 

 

Jinak co myslíte, je lepší...............

nejlepší je to co tě nebude za 5 let srát, protože to bude nemoderní = volil bych osvědčenou  klasiku která se neokouká ..... pokud ten sňatek plánuješ na pár let tak je to jedno ..... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nejlepší je to co tě nebude za 5 let s..t, protože to bude nemoderní = volil bych osvědčenou  klasiku která se neokouká ..... pokud ten sňatek plánuješ na pár let tak je to jedno ..... 

Ja si myslím , že nejlepší je se neženit, ale na to při jdeš sám až po letech.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

sice sem se ženil teprve loni, ale zvolili jsme klasiku.... bílé zlato -já kroužek, žena pár kamenů.... jinak k hodinkám gratulace!! a hlavně si pořádně vychovej nastávající, aby ti tolerovala chronobundus, kterej teď zcela jistě propukne v plý síle :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

všem díky moc. S přítelkyní jsem myslel udělal dobře...Jsme spolu už pár let a moc si rozumíme a navíc teď jak mi umřel taťka tak mi byla maximální oporou a to i mojí mamce, kde jsem to vůbec nečekal. Jo a jinak k jedné zprávě co mi příšla, nevim jestli to bylo ze srandy, nebo vážně. Dotyčný kterého nebudu zmiňovat mi psal proč si kupuju omegy když jezdim škodovkou :-D Tak odpovím zde, proč bych nejezdil škodovkou? Vůbec se za to nestydím, že jezdím lidovým vozem, kterých tu jezdí nespočet. Auto pro mě není koníčkem, je to pro mě dopravní prostředek. Naopak jsem na sebe velice pyšný, protože je mi 24 let, mám poctivou práci (projektant), nové auto, kde bydlet, hodnou snoubenku, atd...a pro info peníze po otci jsem nezdědil ani nezdědím. Zdědil jsem akorát tak dluhy, tolik k té zprávě....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

sice sem se ženil teprve loni, ale zvolili jsme klasiku.... bílé zlato -já kroužek, žena pár kamenů.... jinak k hodinkám gratulace!! a hlavně si pořádně vychovej nastávající, aby ti tolerovala chronobundus, kterej teď zcela jistě propukne v plý síle :D

Díky moc. Jinak k chronobundusu, nejsem náročný, spokojil jsem se kolik let s citizen, tak smpéčka mi vydržel hodně dlouho si myslim. Maximáááálně až se narodí potomek tak Moony se safírem by mohli :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Herdek s tema keramikama se tu roztrhl pytel. Pred pul rokem jsem je prehlizel jako neslany/nemastny a ted uz mam cukani vymenit je za Becka. V te cerne jsou desne fotogenicky, gratuluju Benny - dobra volba :cheers:

Já to měl s tou revizí předtím (vlnky), která se mi nelíbila a když už teda, tak leda v modré. Řikal jsem si, jako krásný hodinky, jen škoda těch vlnek. Po představení ceramic verze jsem věděl že je jednou budu mít. Pro mě dokonalost sama a to jsem je nikdy naživo neviděl, jen z fotek. Poprvé naživo jsem je viděl opravdu až když jsem si je ve čtvrtek šel koupit a je to teda wooow jako prase. Jsou pro mě více elegantní než vlnky. Hlavně ten cifr je vyblejskanej jako led. Plastický logo i název...jak to hraje proti slunci...zkus a uvidíš...

Upraveno uživatelem Benny55
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

už se mi jednou stalo, že u seamasterů vypadla osička z tahu a hodinky spadly z ruky(jak jsem spěchal k Dušákovi). Naštěstí to bylo v autě a nic se nestalo. Stát se to někde ve vodě v moři nebo podobně, tak je neštěstí na světě :-). 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky mám Seamastery (jiný model) a co zde čtu kolem osiček, mi vyrazilo dech. Často naopak spoléhám, že tah drží jako přibitý. Vůbec mě to nepotěšilo, beru to jako zásadní chybu a vůbec tomu nerozumím. O to více, pokud to mají u jiných modelů "vychytané".   :evil2:

 

 

Btw.: To s tím autem byl snad opravdu jen špatný vtip  :eek:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tah vidím jak největší slabinu bondovek. Osička lehce vypadne, kvůli absenci microregulace se špatně hledá ideální délka tahu a absence pojistky spony u diverů, beru taky jako ústupek designu před funkčností.

Nevím jak je to na modelech před tímto, ale u těchto jsou dva půl dílky, takže se to celkem upravit dá. Mně příjdou zatim nejpoholdnější.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak hodinky mám už téměr týden. Jsem pořád velmi nadšený. Jedna zajímavost, hodinky dělají 2.7s/24h a to ať je přes noc nesundám, nebo i když je odložim. Zkoušel jsem je pokládat na všechny světové strany, na zádaka, břicho, korunku, he ale je jin to jedno pokaždý udělají 2.7s

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj Benny, zaujala mě ta poznámka o té Škodovce. Vůbec si s tím nelam hlavu, koukni na mojí služební káru :clap: Důležitá je radost z hodinek a ne v čem se vozí. Mimochodem jsem taky projektant :-)

post-4078-0-98340300-1424334295_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...