Přejít na obsah

Dream comes true


Doporučené příspěvky

Zamiloval jsem se do nich hned, když je tuším v roce 2005 představili. Tehdy jsem si myslel, že je nikdy mít nebudu, že to je meta, kterou nikdy nedosáhnu. Hledal jsem různé fejky a vymýšlel jiné hovadiny. A pak jsem narazil na toto fórum. A byl jsem ztracen . Ale to je na delší popis a třeba jednou popíšu cestu, kterou jsem si prošel až sem.

Ale zpět ke splněnému snu. Loňský rok se v práci zadařilo. Tak jsem si řekl, že to oslavím. Dal jsem inzerát do sekce koupím, protože původní plán byl pořídit nějaké dobře jeté, pravděpodobně 2500 v dobrém stavu. Jenže nabídka nebyl nic moc, ceny byly docela vysoko. Přišlo i páru nabídek na 8500, ale to bylo samozřejmě za ještě vyšší ceny. Ještě v tu dobu jsem si myslel, že nic nebude.

Pomocí SZ jsem obšťastnil spoustu místních členů, hledal všude možně a pak narazil na AVU a RYBÍZE. A totálně se zbláznil. Zajímavá nabídka, vidina zdražení švýcarských hodinek a ostatních okolností ve mně vyvolaly pocity, které mé okolí naprosto nechápalo. Musel jsem se proto nakonec rozhodnout. Prodat skoro všechno ostatní, vybrat úspory a mít je, a nebo konečně nebýt "přizdi..áč"? K tomu všemu samozřejmě rozhodování kterou variantu když tak vzít. V tomto jsem měl naštěstí o začátku jasno. Velikost 45,5 (ty 42 v kombinaci s novým pouzdrem vypadají jako skutečné 40), oranžové indexy, které nádherně oživí ciferník a tah, který by se následně prodražil.

No a jak to skončilo už vidíte na následujících fotkách. DREAM COME TRUE Ještě jednou tímto moc děkuji AVOVI a RYBÍZOVI a všem, které jsem otravoval svými dotazy se omlouvám

post-3188-0-67584300-1423846851_thumb.jpg

post-3188-0-80655600-1423846951_thumb.jpg

post-3188-0-54597200-1423846994_thumb.jpg

post-3188-0-67703100-1423847031_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 48
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

velka gratulacia. PO su aj na mojom zozname dreamwatch aj ked nie su jedine ;)

v kazdom pripade uzivaj, aj ten pocit a aj hodinky.

a ak si sa ani trochu nenakazil, nech vydrzia co najdlhsie ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...