Přejít na obsah

Jaké digitálky máte dnes na ruce


Návštěvník Chilliluk

Doporučené příspěvky

Návštěvník Chilliluk

Už dlouho brečím nad absencí tohoto tématu, a protože co si člověk neudělá sám, to nemá, tak jsem se tedy osmělil ho založit.

 

Patří sem všechny digi či ana-digi. Géčka již mají své vlákno, ale pokud někdo barbarsky nosí třeba G-shocky bez bezelu a má strach, že by se mezi plnohodnotnými géčky nahé styděly, může je dát sem   :)

 

 

Já mám dnes na ruce Texas Instruments zprzněné tahem od Casia - to aby byl tah dost dlouhý i na mě, protože s původním je nosit nemůžu  :rolleyes:

 

 

post-12565-0-51144300-1423921408_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 8,2tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Rad se k tebou zalozenemu tematu hned zapojim. Vzhledem k tomu, ze se pomalu stydim, davat to do vlakna 'Co mate dnes na ruce...', tak dam foto s twincepty na ruce sem. Moc digitalek mi uz doma nezbylo, v podstae jen troje ana-digi, ale uvazuje se o obnoveni. Duvodem bylo to, ze se mi zhorsil zrak. Jinak hodinky na fotu nejsou na originalnim silikonovem pasku, ale z duvodu vetsiho komfortu byly prendany na nato strap

post-15103-0-36526800-1423923429_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Chilliluk

Frostie: Ty vypadají pěkně čitelně. Já bych bez digitálek byl jako bez hodinek, vzdát bych se jich nedokázal, to bych radši pořídil nějaké s extra velkými číslicemi. Naopak zjišťuju, že čím jsem starší, tím víc mě opouští experimenty s ručičkovými hodinkami a jsem digoškám věrný čím dál víc. Možná je to tím, že mládnu :-)

 

 

Honza.manta: perfektní...na tyhle ještě pořád nejsem dost mladej, ale ono to přijde  :)

Upraveno uživatelem Chilliluk
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Extra velke cislice je presne ta cesta, kam mirim. Musi to byt ovsem v souladu s hezkym designem. Zatim mne napadaji treba W215. Citelne pro mne byly i GX56 s NEINVERZNIM displejem, ktere nemuzu nikde sehnat a neuvazene jsem se jich onehda zbavil... Nicmene, necham si od vas poradit i par typu. Podminka: cerna cisla na svetlem podkladu, inverze nepripada v uvahu, vyborna citelnost, primerena velikost ruce 215 mm (vypadly treba W59...), co nejlepsi zpracovani a presnost (nad 20 sec za mesic mne nezajimaji). Pujde to?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Chilliluk

Tyhle jsou taky super čitelné - dokonce i v plném slunci u moře, ale otravuje mne to mačkání kvůli odečtu, takže na ruce jen občas spíš pro potěšení.

 

 

attachicon.gifDSC_0006.jpg

 

 

Tak se mi zdá, že jsem se založením tohoto tématu zase o něco přiblížil osobnímu bankrotu  :)

 

 

Extra velke cislice je presne ta cesta, kam mirim. Musi to byt ovsem v souladu s hezkym designem. Zatim mne napadaji treba W215. Citelne pro mne byly i GX56 s NEINVERZNIM displejem, ktere nemuzu nikde sehnat a neuvazene jsem se jich onehda zbavil... Nicmene, necham si od vas poradit i par typu. Podminka: cerna cisla na svetlem podkladu, inverze nepripada v uvahu, vyborna citelnost, primerena velikost ruce 215 mm (vypadly treba W59...), co nejlepsi zpracovani a presnost (nad 20 sec za mesic mne nezajimaji). Pujde to?

 

 

Podle mě to půjde určitě, co se týče čitelnosti, velice se mi osvědčily např. géčka GW-9010 (čísla na tebe úplně vyskakují), kalkulačky Casio DBC-32 nebo třeba obyč. rádiovky Casio WV-59. Ze starších kvalitních kousků bych to viděl třeba na Casio Marlin. Seika SBPG001 jsem v reálu sice neviděl, ale věřím, že ty by byly čitelné taky dobře. To ti ale nenabízím nic nového pod sluncem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Procházka před obědem a jedny z vraků které nosím rád. Nedávno jsem sehnal funglovky v obchodě, ale ty nenosím.

Ty jsou moc hezky, Martine. A na svuj temer vintazni vek mne prekvapuji obstojnou citelnosti. Dnes vysvitlo slunko, takze ja dnes pro zmenu tyto ana-digi, Lineage LW-M 200.

post-15103-0-87137600-1424086617_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

navečer jsem dal na ruku W-735H poté, co jsem je osadil novým origo černým řemenem.

ten původní jsem já šťoura zkoušel obarvit a spíš jsem ho zkur*vil takže se na něj nedalo koukat. ještě že se dá origo sehnat i na českém ešopu. kdyby to někoho zajmalo, tak je to na anadigi AQ-S810, se kterými mají W-735 identické proporce.

 

tím tady zároveň dávám tip pro Frostýho na pořádný digošky - W-735H:

tučný čísla spolu s přehledným displejem, krásně seděj na ruce přestože jsou poměrně velké a hlavně mají vibrátor, kterej se zapíná jedním stiskem a tím se zároveň deaktivuje pípák. už jsem je tady chválil, ale jsem s nimi (spolu s DW-290) moc spokojenej.

 

post-5667-0-93222800-1424290260_thumb.jpg

 

 

edit: jo a díky luku za todle vlákno :)

Upraveno uživatelem lub
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...