Přejít na obsah

Jaké digitálky máte dnes na ruce


Návštěvník Chilliluk

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 8,4tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Tohle je ten vymodlený ideál, o kterém jsem se kdysi zmiňoval zde, když jsem dělal recenzi na NOS montany od Manťáka.

Všechno je přesně tak, jak jsem si to pamatoval. Sehnal jsem je loni na aukru, shodou okolností prodejce bydlí ani ne 5km ode mě. Brzy na to jsem se dostal k několika NOS řemínkům, takže paráda. Sice mají poškrábané sklíčko, ale tak homogenně, že to vypadá spíš jako matný film. Jdou celkem přesně :) a hezky nahlas hrají  :whistling:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když se vám tak líbí...

Ano, i mne se moc libi a nabizim jinou barvu... (ty modre-501AT meni barvu od ocelove sede na blankytnou aj. modrou)

To mas taky 501AT? jen pod jinym uhlem? ...ty druhe sou 501BT

post-46138-0-45279200-1516888433_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ne ne, já mám 5010T. Okolí displeje je šedé, barvu nijak nemění. Tenký rámeček kolem displeje a symboly tlačítek pod displejem jsou okrové. 

Mně se ta moje verze líbí asi nejvíc, potom ještě ty 5009 s osmiúhelníkovým pouzdrem. Ty jsem sháněl původně, ale nesehnal v rozumném stavu. Všechny ostatní vintage digi, které jsem loni pořídil, byly vlastně vedlejším produktem shánění A939-5009, při kterém jsem nacházel další a další krásné digi.         

 

Chvíli jsem myslel, že zkusím zabojovat o tyhle, protože jsou trochu v lepším stavu než ty moje, ale nakonec na to asi kašlu, nebudu utrácet. Takže sem dávám odkaz, kdyby měl někdo zájem vyzkoušet si výhody Global Shipping Programu.     

Zajímavé je, že ačkoliv jsou ze stejného roku, tak já mám trochu jiné dýnko. Mám tam nad sériovým číslem nápis SEIKO a pod ním JAPAN a Daini logo. Že by japonská a nejaponská verze???                                   

Upraveno uživatelem 5etter
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...