Přejít na obsah

Jaké digitálky máte dnes na ruce


Návštěvník Chilliluk

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 8,4tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Dneska krátká RZ, v lese na cestě kde se dvě auta vyhnou jen tak tak letět 180 km/h, ufff.  :thumbsup_anim:  Za to míjení se s traktorem / buldozerem, ajaj. Málem jsme letěli do příkopu. Štěrk bubnuje do podběhů a já už jsem cítil jak se pravá strana potápí do škarpy. Naštěstí zadek víc. Děs a v očích smrt. Ale dostal jsem se z toho. Nejlepší léčení je dát zase hned plnej! Nakonec paráda. První se obsluze v jiné kavárně se kafe nepovedlo. Prý to nějak souviselo s čištěním, ale to kafe bylo osolený. Tak se nám slečny omlouvaly. Tak jsme si dali kolu a další zrychlený přesun. Zasloužené druhé kafíčko:

post-673-0-50318900-1582394764_thumb.jpg

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dneska krátká RZ, v lese na cestě kde se dvě auta vyhnou jen tak tak letět 180 km/h, ufff. :thumbsup_anim: Za to míjení se s traktorem / buldozerem, ajaj. Málem jsme letěli do příkopu. Štěrk bubnuje do podběhů a já už jsem cítil jak se pravá strana potápí do škarpy. Naštěstí zadek víc. Děs a v očích smrt. Ale dostal jsem se z toho. Nejlepší léčení je dát zase hned plnej! Nakonec paráda. První se obsluze v jiné kavárně se kafe nepovedlo. Prý to nějak souviselo s čištěním, ale to kafe bylo osolený. Tak se nám slečny omlouvaly. Tak jsme si dali kolu a další zrychlený přesun. Zasloužené druhé kafíčko:

xxIMG_20200222_162032.jpg

Som rád, že žiješ, že si v poriadku, a že zase provokuješ s keramikou :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...