Přejít na obsah

Omega Speedmaster Skywalker X-33 Solar Impulse


Lvcas

Doporučené příspěvky

Od prototypu HB SIA až po prvý let lietadla poháňaným slnečnýžiarením okolo sveta. Asi takto by som opísal dobrodružstvo projektu SOLAR IMPULS, ktorý už v roku 2010 neostal iba na papieri. Aj keď vtedy nebol ešte pripravený obletieť svet, svoju misiu si splnil.


 


Viac info: Omega Speedmaster Skywalker X-33 Solar Impulse


 


Omega-Speedmaster-Skywalker-X-33-Solar-I


 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nezbývá než počkat,  jak budou vypadat živě. Naštěstí mám ohledně hodinek vyřešeno a můžu se piplat v tom, jestli normální, nebo limitku.  Ale už vidím, jak koupím limitku , k tomu tah a budu spokojený.

 

 

Tady je odkaz, kde jste mě pomohli dostat se k X33       http://forum.chronomag.cz/index.php?/topic/79577-pánské-hodinky-úplně-definitivn%C3%AD/page-9

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nezbývá než počkat, jak budou vypadat živě. Naštěstí mám ohledně hodinek vyřešeno a můžu se piplat v tom, jestli normální, nebo limitku. Ale už vidím, jak koupím limitku , k tomu tah a budu spokojený.

 

 

Tady je odkaz, kde jste mě pomohli dostat se k X33 http://forum.chronomag.cz/index.php?/topic/79577-pánské-hodinky-úplně-definitivn%C3%AD/page-9

Tak to se moc tesim na zivy fotky...
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dám to i sem: Stylisticky jsou skvělý, ale k projektu na soláro bych si představoval hodinky na soláro, což se jaksi  nekoná, a to je podle mne klasická kapitalisticko komerční kašírka ( jeden model - víc barev ciferníků) . Taky mám raději certifikát NASA, než ESA. Ovšem na léto jsou efektnější, než trochu šedivá nelimitka, to bez pochyby.

Upraveno uživatelem cigi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dám to i sem: Stylisticky jsou skvělý, ale k projektu na soláro bych si představoval hodinky na soláro, což se jaksi  nekoná, a to je podle mne klasická kapitalisticko komerční kašírka ( jeden model - víc barev ciferníků) . Taky mám raději certifikát NASA, než ESA. Ovšem na léto jsou efektnější, než trochu šedivá nelimitka, to bez pochyby.

jj, navíc ty, co si ava objednal, se dají tak krásně hodit na barevné letní NATO (nylon od Omega, nebo kůže od místních mistrů), že to snad až ani není možné ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
  • Po letech...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...