Přejít na obsah

Mühle-Glashütte M 29 Classic Einzeiger

• Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
8 odpovědí na toto téma

#1 Guest_Snow_*

Guest_Snow_*
  • Guests

Publikováno 18.únor.2015 - 13:29

Mühle-Glashütte M 29 Classic Einzeiger

[attachment=452523:1.jpg]

zdroj - http://www.zeiteisen...25473-2224.html

#2 Pony

Pony

Pokročilejší začátečník

• Member_50
  • 90 příspěvků(y)
  • Pohlaví:Muž
  • Bydlí:Za Prahou
  • Fanoušek značky:Fotografie, Google Apps, weby

Publikováno 18.únor.2015 - 18:30

Jednoručky, dvě škály jedna pro 15 min odečet, druhá desetiminutovka s 2 minutovým dělením...

weby: www.test-recenze.cz, www.cleverity.cz

na ruce (povětšinou): Mühle Glashütte 29 Chronograph, a Garmin Fenix 3 o sobě jsem něco málo naprášil na: představení nových členů

#3 McStinger

McStinger

เปรี้ยว

• Member_50
  • 5 941 příspěvků(y)
  • Bydlí:Bratislava

Publikováno 18.únor.2015 - 19:47

Sa nepodarilo, no... Stane sa.

Mühle-Glashütte Marinus GMT - recenzia, Mühle-Glashütte 29er Big - fotky, Seiko Sumo Limited - fotky, Seiko SRP653 - minirecenzia, JeanRichard Aquascope Hokusai - fotky

#4 jankoxxx

jankoxxx

Insane

• Member_50
  • 8 179 příspěvků(y)
  • Bydlí:Kys Chewche

Publikováno 18.únor.2015 - 19:57

jak nepodarilo, mne to tam celkom sedi. ved ked sa pozriem na tu STVRT-POL-TRISTVRTE-CELA skalu tak to zmysel dava. cez tyzden pozeram na vonkajsiu skalu a cez vikend na vnutornu ;)

Omega Speedmaster PRO

Glycine Airman Vintage V

Glycine Airman Vintage One

Lanco do vrecka

Moje remene: www.watchstrapheaven.com

watchstrapheaven@gmail.com

Instagram
Chronomag foto

"If you're really going to kill yourself, can I have your watch?" ( – Psychologist Ernst Boyer to a patient threatening self-annihilation, session after session.)

#5 xcmaniax

xcmaniax

Megazávislák

• Member_50
  • 1 445 příspěvků(y)
  • Bydlí:Praha 6

Publikováno 18.únor.2015 - 20:14

Libi se mi jak si jdou svou cestou. Ale MS maji jednorucky lepsi.

#6 Pony

Pony

Pokročilejší začátečník

• Member_50
  • 90 příspěvků(y)
  • Bydlí:Za Prahou
  • Fanoušek značky:Fotografie, Google Apps, weby

Publikováno 18.únor.2015 - 20:55

Ano, MS je jinde, tady me to dava smysl jako odkaz k tem budikum - meridlum. Pravda je, ze se me predchozi model klasika se sekundovkou asi libi vice. No chtel bych je vydet nazivo...

weby: www.test-recenze.cz, www.cleverity.cz

na ruce (povětšinou): Mühle Glashütte 29 Chronograph, a Garmin Fenix 3 o sobě jsem něco málo naprášil na: představení nových členů

#7 McStinger

McStinger

เปรี้ยว

• Member_50
  • 5 941 příspěvků(y)
  • Bydlí:Bratislava

Publikováno 18.únor.2015 - 22:45

jak nepodarilo, mne to tam celkom sedi. ved ked sa pozriem na tu STVRT-POL-TRISTVRTE-CELA skalu tak to zmysel dava. cez tyzden pozeram na vonkajsiu skalu a cez vikend na vnutornu ;)

Nemohol by som ich nosiť. Skrátka už na obrázku inštinktívne hľadám na spodku ciferníka obe odpadnuté ručičky.

Mühle-Glashütte Marinus GMT - recenzia, Mühle-Glashütte 29er Big - fotky, Seiko Sumo Limited - fotky, Seiko SRP653 - minirecenzia, JeanRichard Aquascope Hokusai - fotky

#8 eloga

eloga

Megazávislák

• Member_50
  • 2 912 příspěvků(y)
  • Bydlí:Za vodou
  • Fanoušek značky:Seiko, Japan Made First.

Publikováno 19.únor.2015 - 00:03

Nemohol by som ich nosiť. Skrátka už na obrázku inštinktívne hľadám na spodku ciferníka obe odpadnuté ručičky.

+1
**

***  ALL YOU NEED IS SEIKO ***

#9 Hamilton

Hamilton

Pokročilejší začátečník

• Member_50
  • 60 příspěvků(y)

Publikováno 21.duben.2015 - 16:30

Mně se tyhle jednoručky náhodou moc líbí, je to zajímavá protiváha standardnímu tříručkovýmu modelu. Oceňuju, že kromě dvou ruček zmizelo i číslování minut a datumovka, takže hodinky teď působí maximálně uklizeně a jednoduše, což je imho smysl jednoruček. Jenom škoda, že má pouzdro přes 42 mm, to je na mou ruku vzor japonská školačka už opravdu moc, 41 mm jako u Teutonia II by bylo akorát.