Přejít na obsah

Hamilton Jazzmaster Viewmatic


vareka

Doporučené příspěvky

Přestože zlaté hodinky moc nemusím, zhlídl jsem se v Hamilton Jazzmaster Viewmatic. Viděl jsem je pouze na fotkách a říkám si, že není možné za tyto peníze takové pěkné hodinky pořídit. Něco v tom musí být. Rád bych je viděl naživo a získal nějaké další informace, zkušenosti s Hamilton...

Strojek Eta 2824-2

41mm, 43mm s korukou, 11mm šířka

cena bude někde kolem 400EUR

 

Máte s nimi někdo zkušenost? Budu vděčný za každou informaci.

 

 

post-34012-0-54067700-1424349679_thumb.jpg

post-34012-0-17440300-1424349762_thumb.jpg

post-34012-0-47980800-1424349811_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bál bych se akorát toho zlata, v týhle ceně je to podle mě fakt blbost. Jinak na strojku neni co zkazit, pouzdra má Hamilton pěkný.. těch 400 EUR je poměrně optimistickejch, ale po troše hledání to asi pude. Jenom pro inspiraci, já koupil todleto (H. Valiant) s podobnym (teda klasika ocelovym) pouzdrem, na tahu, za něco málo víc.

post-6006-0-91756200-1424350831_thumb.jpg

Upraveno uživatelem Micey
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mám Liberty autochrono nebo jak se jmenují ve žluté, jiné hodinky jsem od té doby přestal téměř nosit. k vidění mohou být někdy příští týden přes oběd v praze, rád se pochlubím...pošli kdyžtak SZ

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

taky bych měl ze zlata trochu obavu. Tyhle hodinky mám v plánu nosit jen občas, tak 1x týden-dva týdny. Ale stejně bych to raději viděl někde naživo. Je u nás nějaký prodejce, který má Hamiltony skladem?

 

Ty Vailanty jsou taky moc pěkný.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj

Mám je a jsem spokojen. Líbí se mi zjm. indexy a tvar pouzdra. Na moji ruku cca18,5 cm jsou akorát.

Cena je u Hamiltonů více než příznivá.

Akorát mám za to, že jsou to dnes už švýcary.post-20625-0-33859100-1424460404_thumb.jpgpost-20625-0-09794100-1424460411_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hodinky pěkný, měl jsem je ve variantě ocel-bílý cifr. Jediné co mě na nich vadilo bylo to orámování datumky, které působilo dost lacině. PVD bych se nebál, nevšiml jsem si, že by tu kdy někdo zdokumentoval nějaké ošoupání, strachy z toho jsou spíš neurotické. Schválně zkus pohledat, třeba tu něco je..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Pro Vareku už to asi není aktuální, ale kdyby to zajímalo někoho jinýho - na těch hodinkách pochopitelně žádný zlato není (za tu cenu ani být nemůže), ale jejich ocelový pouzdro je potažený (PVD) nitridem titanu, kterej je zbarvenej tak, aby připomínal červený zlato (tj. zlato smíchaný s mědí). Tahle úprava by měla vydržet něco přes 10 let, ale osobní zkušenosti s tim nemám.

 

Samotný hodinky se mi libí a se značkou Hamilton mám ty nejlepší zkušenosti (proto jsem si ostatně kdysi dal svůj nick :)), ale povrchový úpravě á la "červený zlato" bych se osobně vyhnul - nemám rád, když věci (a lidi) předstíraj něco, co nejsou. A tohle prostě není nic jinýho, než lacinej pokus o imitaci drahýho kovu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...