Přejít na obsah

Omega Seamaster GMT - Přeleštit?


Doporučené příspěvky

Konečně jsem se k tomu dokopal a mé nej nej cestovatelské hodinky dostanou po letech dobré práce a haldy cestování servis :rolleyes: Nemohl jsem se od nich odpoutat, ale teď jsou na ruce Béčka, žádná expedice v dohledu, tak zítra letí k Dušákovi. Domluvené kompletní přetěsnění, kontrola strojku a regulace za 3100,- Kč. A teď ta hlavní otázka, přeleštit? Za ta léta cestování jsou vcelku dobité, ale jsou moje definitivní, tak si říkám proč z nich neudělat zase nové. Ale zase na druhou stranu, každý šrám má svoji historii, svoji závažnost, svůj důvod. Profesionální přeleštění stojí mezí třemi až čtyři tisíci, ty moje budou tak za pět :lol2: Budu rád za každý Váš názor, zdali přeleštit nebo nechat žít vlastním životem. Fakt nevím, já jsem spíš pro přeleštění, koukám na to co je dnes a rád bych z nich udělal leštěnky :cheers:

post-364-0-89189100-1424808251_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 116
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Nechám to na Vás, protože já jsem z toho hotovej, fakt nevím. Takový krásný hodinky a tak dobitý :devil: Ale zase si říkám to samé co vy, přeleštěním by asi ztratili svoji osobnost....taky se totiž nerad koupu, holím a stříhám :punk:

post-364-0-90960100-1424811343_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prej dobitý :lol2: Kde jako?Nic nenechávej leštit,jsou to expediční tool watche,tak at tak vypadaj,leštěnky máš béčka.Až ti upadne luneta,nebude přes sklo vidět a budou dělat mínus hodinu za den,tak neřeknu,ale stejně je zase vodrbeš a za pět let to budeš řešit znova...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevypadají, ale jsou ^_^ Mluvil jsem se servisem a ty by je stejně asi poslali do Omegy kvůli specifickému brusu a to je na tři měsíce, tak dlouho bez nich nevydržím. Ale jinak jak říkáte, patří to k těm hodinkám a jednou až je daruji malýmu, tak si těch šrámů bude třeba vážit, anebo je přeleští a hnedka střelí, známe dnešní mládež že ano :lol: To už bude jeho boj....

 

Prej dobitý :lol2: Kde jako?Nic nenechávej leštit,jsou to expediční tool watche,tak at tak vypadaj,leštěnky máš béčka.Až ti upadne luneta,nebude přes sklo vidět a budou dělat mínus hodinu za den,tak neřeknu,ale stejně je zase vodrbeš a za pět let to budeš řešit znova...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevypadají, ale jsou ^_^ Mluvil jsem se servisem a ty by je stejně asi poslali do Omegy kvůli specifickému brusu a to je na tři měsíce, tak dlouho bez nich nevydržím. Ale jinak jak říkáte, patří to k těm hodinkám a jednou až je daruji malýmu, tak si těch šrámů bude třeba vážit, anebo je přeleští a hnedka střelí, známe dnešní mládež že ano :lol: To už bude jeho boj....

Spíš někde v pětašedesáti sednem na čaj, Ty je budeš mít na ruce a budeš vykládat, odkud který šrám je :cheers:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky bych nelestil. Napada me otazka. Kontrola strojku znamena co? Zmereni presnosti chapu, ale oni treba pohledem poznaji, ze je potreba vycistit strojek? Predpokladam, ze za ty tri litry cisteni neprobehne.

Jde hlavně o záruku přesnosti a vodotěsnosti po servisu, co tam budou dělat (asi nic moc, pokud to nebude potřeba) už je možná i jedno. ;)

Upraveno uživatelem gougy
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Asi tam bude pár bodů přímo od výrobce co zkotrolovat, jako např. zdali drží rezerva nátahu taj jak držet má, přesnost, vizuální kontrola, no a pak doporučí nějáké komponenty tak za bůro vyměnit, klasika ;) Pak dám vědět až se vráti ze servisu, co přesně se tam dělalo, také mě to zajímá...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...