Přejít na obsah

Hodinářství Hanák, Brno


Foundryman

Doporučené příspěvky

no já mám zase jenom dobré skušenosti mechana znám osobně a musím říct že lepšího neznám a s petrem blažkem se může směle rovnat já jenom doporučuji o chvále se nemluví ale jak se něco stane tak to hned řve každej a myslím že neprávem ty jsi taky už neco přehlíd a nebo pos..l

 

No to určitě každej, ale 3x po sobě a ještě dělat z druhého blbce...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 235
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

No to určitě každej, ale 3x po sobě a ještě dělat z druhého blbce...

ano uznávám že tolikrát je dost divný ale já osobně bych to řešil v klidu a jestli si někdo myslí že nemají školení tak se mílí a neví o čem mluví to že je tam papír od člověka který tam nedělá nechápu ale vašek který je tam ted nejlepší jich má taky dost teda těch školení musím se jich zastat protože se tu na ně hazí janom špína a pomluvi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo, ten Vašek, to je ten "odborník", co bych mu nejradši urazil pracky. 10 let provozuju výrobní firmu, ale něco takového bych si v životě nedovolil. A ještě ty blahosklonné kecy: "Vy asi nejste hodinář, že?", "Bůhví, co jste s nimi prováděl" a podobně. Zaměstnanec podobného ražení by letěl takovým tempem, že by si ani nestihl zabalit zbylou svačinu.

Samozřejmě, každý může udělat chybu, taky jsem celou reklamaci poprvé i podruhé řešil v klidu. Když jsem ovšem potřetí žádal o jiného hodináře a přesto to znovu dali tomuto "expertovi", dost jsem se nasral. Nicméně jsem mluvil s paní šéfovou, která mě ubezpečila, že na celou záležitost dohlížela. Jaký byl můj úžas, když jsem po třech dnech závadu zjistil zase a ještě horší než předtím. Načež mi slečna u šaltru na můj dotaz, co s hodinkami dělali, bezelstně sdělila, že je pověsili na watchwinder, nechali 3 dny točit a pak zjistili, že rezerva je 30 hodin. Bodejť by ne, když závada bude patrně ve zpětném protáčení rotoru spolu s pružinou, což na watchwinderu nemají šanci zjistit. Pokud skutečně nemají lepšího hodináře, než zmíněného následovníka Pata a Mata, tak by snad bylo lepší ten servis rovnou zavřít a netejrat sebe i lidi.

To, že má někdo školení, neznamená vůbec nic, snad jenom vyhozený prachy chudáka, který mu to školení platil.

Upraveno uživatelem Foundryman
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo, ten Vašek, to je ten "odborník", co bych mu nejradši urazil pracky. 10 let provozuju výrobní firmu, ale něco takového bych si v životě nedovolil. A ještě ty blahosklonné kecy: "Vy asi nejste hodinář, že?", "Bůhví, co jste s nimi prováděl" a podobně. Zaměstnanec podobného ražení by letěl takovým tempem, že by si ani nestihl zabalit zbylou svačinu.

Samozřejmě, každý může udělat chybu, taky jsem celou reklamaci poprvé i podruhé řešil v klidu. Když jsem ovšem potřetí žádal o jiného hodináře a přesto to znovu dali tomuto "expertovi", dost jsem se nasral. Nicméně jsem mluvil s paní šéfovou, která mě ubezpečila, že na celou záležitost dohlížela. Jaký byl můj úžas, když jsem po třech dnech závadu zjistil zase a ještě horší než předtím. Načež mi slečna u šaltru na můj dotaz, co s hodinkami dělali, bezelstně sdělila, že je pověsili na watchwinder, nechali 3 dny točit a pak zjistili, že rezerva je 30 hodin. Bodejť by ne, když závada bude patrně ve zpětném protáčení rotoru spolu s pružinou, což na watchwinderu nemají šanci zjistit. Pokud skutečně nemají lepšího hodináře, než zmíněného následovníka Pata a Mata, tak by snad bylo lepší ten servis rovnou zavřít a netejrat sebe i lidi.

To, že má někdo školení, neznamená vůbec nic, snad jenom vyhozený prachy chudáka, který mu to školení platil.

 

Pravdu díš. Mohu se pod toto jen podepsat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vo viedni je jeden dedo ma tak cca 70rokov ktory neni vobec drahy a dokonca aj na 50rocne omegy,cartierky atd.. vie zohnat origo clanky tahu je to v jednej z tychto uliciek na mape: http://www.wien.gv.at/stadtplan/spread.asp...89-06de629db484

Řekl bych, že málokterý servis ve Vídni bude dražší, než Hanák. Za tuhle zprasenou "generálku" si vzali 5.500,- Kč. To samé za 200,- EUR udělá v Rakousku nebo v Německu libovolný hodinář a pořádně. Však jsem taky pro příště poučenej.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

osobně nechápu že jsou majitelé schopni něco podobného připustit... Takhle si nechat kazit jméno... To bud jistě tím že mají v Brně monopol a o zákazníka zřejmně nemají nouzi je trošku škoda že se nedá odvolat ani k vyhranímu distributorovy omega aby jim možnost autorizovaného servisu odebral nebo jim aspoň trošku zvednul mandle páč todle je vážne do nebe volající... I když jsem pravda kliďas asi bych vaškovy rozbil držku dělat ze mě blbce :grrr:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ano uznávám že tolikrát je dost divný ale já osobně bych to řešil v klidu a jestli si někdo myslí že nemají školení tak se mílí a neví o čem mluví to že je tam papír od člověka který tam nedělá nechápu ale vašek který je tam ted nejlepší jich má taky dost teda těch školení musím se jich zastat protože se tu na ně hazí janom špína a pomluvi

 

Já se do toho nechci plést, ale na mě nedělá dojem, že by to neřešil v klidu a pokud se mu tohle stalo, jako že si to asi nemá důvod vymýšlet, není to špína a pomluvY, ale pouhá realita.

Navíc si myslím, že školení není jedinou podmínkou toho, aby byl člověk opravdu machr. A machr by právě v takovéhle prodejně měl být.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ano uznávám že tolikrát je dost divný ale já osobně bych to řešil v klidu a jestli si někdo myslí že nemají školení tak se mílí a neví o čem mluví to že je tam papír od člověka který tam nedělá nechápu ale vašek který je tam ted nejlepší jich má taky dost teda těch školení musím se jich zastat protože se tu na ně hazí janom špína a pomluvi

 

No jestli je stejný machr jako ty používáš y-i, tak to tedy nazdar. :D

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Foudrymane obdivuji Tvou svatou trpělivost..ta moje by přetekla už dávno. Vrácení peněz za zmršenou opravu bych se dožadoval nemilosrdně. Myslím že ze zákona máš po třetí reklamaci automatické právo na vrácení peněz. Nevím jestli totéž platí i pro služby, ale stálo by za to to zjistit. Jsem zvědavý, jak to celé dopadne. Co se týče I3stata tak mám podezření na známou firmu VrsekShop a spol. :D

Upraveno uživatelem Karloss
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co se týče I3stata tak mám podezření na známou firmu VrsekShop a spol. :D

:speak_cool: :speak_cool: :speak_cool: :speak_cool: :speak_cool:

´

 

Ja ty rolexy nevyděl ja je prodávám kamradýčkovi :sad01_anim: a rýkejte sý co chcete ale cena je 250.000kč !!!!

Upraveno uživatelem Messiah
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hanák se prý ozve zítra, jen tak pro pořádek jsem konzultoval spřáteleného právníka a podle něj je věc jasná - peníze zpátky. Pokud to tedy do zítra perfektně neopraví.

Rozhodně do toho jdi. Omega ti dává záruku 3 roky na strojky Co-Axial a 2 roky na všechny ostatní. A předpokládám, že máš hodinky koupené relativně nedávno, že? A teď si nejsem jist, jestli jsi to byl ty, kdo platil už nějaké peníze za opravu, tak ty samozřejmě požaduj zpět. V rámci záruky máš právo na bezplatnou opravu, vyjma poškození způsobené uživatelem, které jsou v rozporu se záručními podmínkami - typicky rozbité hodinky (mechanicky), neodborný zásah a podobně.

Teď si tak uvědomuji, že vlastně Hanák udělal autorizovaný zásah a s jakým výsledkem. Ach jo.

 

Hodně štěstí.

 

P. S.: Občanský zákoník §621-624 v posledním znění hovoří o vadách odstranitelných. Třeba ti to pomůže. Jinak obvyklým postupem pro vrácení peněz jsou tři vady odstranitelné stejného typu (reklamuješ stejnou závadu) anebo čtyři vady odstranitelné různé. Vždy je však nutné, aby daná reklamace prošla reklamačním řízením. Nestačí například při "poslední" reklamaci říci, že věc vykazuje zaase nějakou vadu.

Snad ti to pomůže.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Rozhodně do toho jdi. Omega ti dává záruku 3 roky na strojky Co-Axial a 2 roky na všechny ostatní. A předpokládám, že máš hodinky koupené relativně nedávno, že? A teď si nejsem jist, jestli jsi to byl ty, kdo platil už nějaké peníze za opravu, tak ty samozřejmě požaduj zpět. V rámci záruky máš právo na bezplatnou opravu, vyjma poškození způsobené uživatelem, které jsou v rozporu se záručními podmínkami - typicky rozbité hodinky (mechanicky), neodborný zásah a podobně.

Teď si tak uvědomuji, že vlastně Hanák udělal autorizovaný zásah a s jakým výsledkem. Ach jo.

 

Hodně štěstí.

 

P. S.: Občanský zákoník §621-624 v posledním znění hovoří o vadách odstranitelných. Třeba ti to pomůže. Jinak obvyklým postupem pro vrácení peněz jsou tři vady odstranitelné stejného typu (reklamuješ stejnou závadu) anebo čtyři vady odstranitelné různé. Vždy je však nutné, aby daná reklamace prošla reklamačním řízením. Nestačí například při "poslední" reklamaci říci, že věc vykazuje zaase nějakou vadu.

Snad ti to pomůže.

 

Nový nejsou, takže záruka výrobce není, nicméně u Hanáka dali 2 roky záruku na provedenou generálku. Vada pořád stejná, vadný mechanismus nátahu. Vždycky je tam minimálně týden měli, spíš déle, pokaždé s nimi něco dělali.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nový nejsou, takže záruka výrobce není, nicméně u Hanáka dali 2 roky záruku na provedenou generálku. Vada pořád stejná, vadný mechanismus nátahu. Vždycky je tam minimálně týden měli, spíš déle, pokaždé s nimi něco dělali.

 

Tak to trošku komplikuje vrácení peněz za hodinky, ale samozřejmě máš právo na vrácení peněz za mimozáruční opravu. Na to máš nárok určitě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na Svoboďáku je taky Oriosa. Taky tam prodávají Omegy. Určitě servisují IWC (jestli i Omegy, to nevím) a je to konkurence. Možná by pan hodinář nezávisle poradil, jestli udělali u Hanáka nějakou chybu. Za optání nic nedáš, v nejhorším si zajdeš cca 250 m.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...