Přejít na obsah

Sluneční brýle


Drummer

Doporučené příspěvky

jednoznacne ray-ban ako spomenul leclerc. ber ohlad na to,ze sa jedna o firmu, kt sa venuje okuliarom. nie ako napr Dior, Gucci, D&G a podobne kde 95percent platis za znacku...........

 

uz len ten nazov hovori sam za seba ray banned :)

Upraveno uživatelem A@A
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jednoznacne ray-ban ako spomenul leclerc. ber ohlad na to,ze sa jedna o firmu, kt sa venuje okuliarom. nie ako napr Dior, Gucci, D&G a podobne kde 95percent platis za znacku...........

 

uz len ten nazov hovori sam za seba ray banned :)

To znamená ray bandage. :)

Jinak to je jako s hodinkama, je firma, která vyrábí sluneční brýle a firmy, který vyrábí módní věci a prdnou na to svoji značku. Takže souhlas s A@A.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Koukám, podle ebay, že Ray Bany se asi vyskytují jako faky. Jinak mám problém v tom, že se skoro všechny brýle delají děsně malé :) Takhle vypadají ty Diesely, byly jediný z celé optiky které mi padly :)

Jo, ten pán nejsem já :)

Tyto jsou taky větší. :D

http://cgi.ebay.com/ws/eBayISAPI.dll?ViewI...bayphotohosting

post-798-1185402884.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taktéž Ray Ban - Flight II. Mám velmi citlivé oči a z JAR trochu devastované. Jak si při trocha sluníčka opomenu brýle, hned vypadám jak ropucha" Z levnějších se mi osvědčily Polaroid - výborné skla a poté klasika Ray Ban, jak staré americké, tak i dnešní Italské. Všechny ostatní značky, včetně Oakley a Rudy Project sice dobře seděli, ale můj problém s bolavými kukadly nevyřešili"

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taktéž Ray Ban - Flight II. Mám velmi citlivé oči a z JAR trochu devastované. Jak si při trocha sluníčka opomenu brýle, hned vypadám jak ropucha" Z levnějších se mi osvědčily Polaroid - výborné skla a poté klasika Ray Ban, jak staré americké, tak i dnešní Italské. Všechny ostatní značky, včetně Oakley a Rudy Project sice dobře seděli, ale můj problém s bolavými kukadly nevyřešili"

 

pozor rudy project prosel za posledni tri roky velkou zmenou - ultra kvalitni polykarbonaty , ramecky titan a magnezium - cena strasna :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Možná by stáli za zkoušku" Co je to, cena strašná? Mé Flight II stáli před 2 roky 7000,-, ale vím, že mi tak pět let vydrží, jako předchozí modely. Pak automaticky měním, jelikož UV ochrana údajně časem polevuje, i když se mi toto tvrzení na mých starších brýlích nikdy nepotvrdilo"

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nekdy v roce 2000/2001 jsem sel po Vaclavaku, kde zrovna nekde v Dome sportu nebo kde mela prezentaci zacinajici ceska firma Relax, ktera dela slunecni brejle. Postupem casu jsem si koupil uz ctyri modely - jedny z nich jsem ztratil, dalsi dva nosim obcas a ten uplne prvni kousek, kterej jsem si koupil tenkrat na ty prezentaci, nosim skoro porad. Mam rad skla dohneda (maji samozrejme vsechny myslitelny odstiny).

 

Muzu jen doporucit, ceny se pohybujou kolem petikila.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Kamil

Nechcete někdo NOS Ray Bany model shooter? Válí se mi už pár let doma, měl jsem je na sobě tak 3x. Koupil jsem si je na sportování, ale ze sportování jaksi sešlo. :) Specialitou modelu jsou zakroucené flexibilní nožičky za ucho, takže nikdy nespadnou. Pokud bude zájem udělám nějakou fotku.

 

Třeba nějaká výměna za hodinky... :lol:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nekdy v roce 2000/2001 jsem sel po Vaclavaku, kde zrovna nekde v Dome sportu nebo kde mela prezentaci zacinajici ceska firma Relax, ktera dela slunecni brejle. Postupem casu jsem si koupil uz ctyri modely - jedny z nich jsem ztratil, dalsi dva nosim obcas a ten uplne prvni kousek, kterej jsem si koupil tenkrat na ty prezentaci, nosim skoro porad. Mam rad skla dohneda (maji samozrejme vsechny myslitelny odstiny).

 

Muzu jen doporucit, ceny se pohybujou kolem petikila.

 

Pravda - česká firma Relax. Taky jsem měl a vlastně mám - modely pro sport - ideální na kolo, běžky a tak. Ale i "společenské" jsou velice slušné. Takže jestli nechceš Drummere vypláznout balík za Ray-Bany, tak Relax je dobrá volba. Rozhodně lepší než od nějaké naftařské firmy za dva a půl.

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pravda - česká firma Relax. Taky jsem měl a vlastně mám - modely pro sport - ideální na kolo, běžky a tak. Ale i "společenské" jsou velice slušné. Takže jestli nechceš Drummere vypláznout balík za Ray-Bany, tak Relax je dobrá volba. Rozhodně lepší než od nějaké naftařské firmy za dva a půl.

 

To by mi asi začli hořet kukadla z Relaxi za 500,- :blowup: Ale pokud chceš vyloženě průměr a maličko oči před sluníčkem chránit, tak proč né" furt lepší, než čočky od nějákého Vietnamce, po kterých se ti naopak zrak ničí, než aby chránili.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...